Hana Vodrážková

Hana Vodrážková

středa, 19 září 2018 08:16

Aktuální průběh projektu EVS a FSÖ

Edit 09/2018

Dosud jsme měli čest se třemi EVS a jednou FSÖ dívkou. Za EVS to byly Monika Podlaska z Polska, Daniela Rella z Itálie, Neryelith Diaz Miranda ze Španělska a za FSÖ Anneke Korte z Německa.
Danielu jsme umístili do školky Začít Spolu, zatímco Anneke můžete potkávat u nás v herně. Monika a Neryelith už nám bohužel odjely do své domoviny, ale byly nám také velkým přínosem.

Všechny k nám perfektně zapadly a myslím, že jsme na některé z nich udělali skvělý dojem. Daniela, které se už blíží konec projektu, místo toho, aby plánovala odjezd zpět domů, plánuje odjezd do Prahy, kde chce dál pracovat s dětmi. Anneke k nám sice zrovna přijela, ale už projevila velký zájem o češtinu a chtěla by u nás v Radce učit děti anglicky a možná se nám vyvrbí i ta němčina. Tak nám držte palce :)

úterý, 04 září 2018 12:17

Deny Dlouhých

International cooperation coordinator

Telefon: 739 677 608

Vzdělání: Střední s maturitou

Znamení: Poslední kozoroh, nebo první vodnář

Zájmy: cestování, knihy, Marvel

 

neděle, 12 srpen 2018 21:40

Short EVS replacement offer

We are looking for 1 volunteer from program countries to join our project as a replacement - EVS in family center, free time activities or social services.
The date is from October/November till January/February.
You can be our volunteer 3-4 months in this period.
We are hosting also 1 italian and German girl.
Send your CV and motivation letter to Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
We are waiting for you!
Details about running project is here.

středa, 20 červen 2018 08:24

JESLE Klášterec - jaro

Jarní počasí nás vylákalo ven. Chodíme na procházky a hojně využíváme i zahradu. Máme nová odrážedla a domeček a hlavně dřevěné hřiště se skluzavkami. Vyhrajeme si i uvnitř, máme nový ponk, garáž na auta, vláčkodráhu a také několik panenek.

S DOFE máš vždy něco navíc! 1. 6. měli naši účastníci možnost zavítat na kliniku založenou Šárkou Strachovou, špičkovou sportovkyní a někdejší reprezentantkou České republiky v alpském lyžování. Klinika VO2MAX, která se zabývá celostní terapií, nejčastěji v souvislosti se sportem, se nachází v Praze. Během návštěvy měli možnost vyzkoušet si i tzv. InBody měření,

neděle, 20 květen 2018 19:04

RODINNÉ CENTRUM KLÁŠTEREC

V rámci rozšiřování služeb organizace do Klášterce nad Ohří a využití prostoru dětské skupiny od března 2018 nabízíme nově odpolední aktivity pro rodiče s dětmi.

Proběhl kurz Silní rodiče - silné děti

Probíhá nábor na kurz masáží kojenců a cvičení batolat a další turnus kurzu SR-SD.

Hledáme dobrovolníky - zájemce o aktivní zapojení (DPP): při vedení pestrých aktivit pro rodiče s dětmi (vybavení vhodné pro děti od 1 do 6 let) - př. šátkování, plenkování...; svépomocné skupiny, besedy a worshopy na aktuální témata, služby pro volné herny / hřiště
nebo zajištění kroužků pro nejmenší děti - př. zpívání, malování, cvičení
či pro kurzů dospělé - př. joga, atd. dle vašich schopností a dovedností, nabídky a zájmu

Prostory: herny s linem (70m2), kout se stolky a židličkami (20m2), hřiště s pískovištěm a zahradou - viz fotogalerie.

Adresa: Dlouhá 540, Klášterec nad Ohří

Kontakty: tel: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; mob: 739 094 565

 

 

sobota, 28 duben 2018 17:05

Let´s coordinate!

Slunný dubnový týden jsem strávila na mezinárodním tréninkovém kurzu v litevském hlavním městě Vilniusu a spolu s 23 účastníky z 8 zemí Evropy získala mnoho nových zkušeností jak koordinovat EVS (nově dlouhodobé mezinárodní dobrovolnictví) pro externí organiazace v reginou.
Po naší první výborné zkušenosti s programem EVS pro "vlastní potřeby"  je toto možnou budoucí cestou jak více přispět v regionu, a to nejen

pondělí, 11 září 2017 00:00

JESLE Klášterec - otevření

V pondělí 11. září 2017 jsme v Klášterci nad Ohří zahájili provoz v nových jeslích. Fungují v Mateřské škole Duha v Dlouhé ulici. Dosud je do jesliček přihlášeno 7 dětí.
Zařízení pečuje o děti ve věku 1 - 2,5 roku, maximálně může jesle navštěvovat 24 dětí. Rodiče sem mohou své děti umístit od pondělí do pátku od zhruba 6.30 – 16.30 hodin. Jesle vznikají jako takzvaná Dětská skupina na základě projektu z dotačního titulu Evropské unie a ve spolupráci s městem Klášterec nad Ohří. Jsou určeny pouze pro děti pracujících rodičů z Klášterce.

středa, 01 listopad 2017 00:00

JESLE Klášterec - podzim

Jesličky (dětská skupina) se plynule rozjely, kapacita se plní a program je pestrý.
Co více dodat? Děti mají vše co potřebují a to po celou dobu, kdy jejich rodiče pracují a nemohou v tu dobu o své děti s láskou pečovat.
 

čtvrtek, 01 únor 2018 00:00

JESLE Klášterec - zima

V zimě jsme si hráli uvnitř v jesličkách s kostkami, zpívali jsme a cvičili, dokonce i závody jsme měli! Máme tam i vnitřní pískoviště, ale chodili jsme samozřejmě denně i na procházky (paní vychovatelky mají nové bundy . Teď už se ale těšíme na jaro - udělali jsme maminkám přáníčka k MDŽ a pořád máme spoustu zábavy. Nové kamarády rádi přivítáme! - naší reklamu ve městě určitě najdete

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 23
 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB


 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

duben - 1385
květen - 1256
červen - 986