Co jsme zažili

V září 2017 jsme pro veřejnost uspořádali dvě přednášky o mentoringovém programu 3G - Tři generace. Jedna se uskutečnila v rámci dne otevřených dveří RADKA a druhá při tradiční Kolečkiádě.

V úterý 29.8.2017 se uskutečnil již tradiční zahradní piknik pro pacienty kadaňské nemocnice (oddělení LDN). A letos se nám opravdu podařilo spojit příjemné s příjemným.

Ve středu 21. června se uskutečnilo letošní 2. zasedání členů Rady dobrovolnických center regionu Severozápad. Tentokrát jsme přijali pozvání zástupkyně litoměřického Hospice sv. Štěpána.

Od září 2016 jsme organizátor dobrovolnického projektu "People to people", jehož cílem je zmapovat dobrovolnické aktivity a podmínky pro dobrovolnictví v partnerských zemích, kterými jsou kromě České republiky, Polsko a Bulharsko.

V prvním dubnovém týdnu se Dobrovolnické centrum RADKA zapojilo do projektu Kadaňské jedničky "Týden dobrých skutků".

Ve středu 15. března se uskutečnilo 1. zasedání Rady DC SZ v roce 2017. Tentokrát nás v Muzeu města Ústí nad Labem hostovalo Dobrovolnické centrum z Ústí nad Labem.

Dobrovolnické centrum RADKA v roce 2016, předsednictví Rady dobrovolnických center regionu Severozápad, plán na rok 2017

V loňském roce jsme uspořádali první vánoční zpívání společně s Hudební školou Yamaha. I letos jsme se sešli v krásném předvánočním čase a snad se z těchto setkání stane i tradice.

V pátek 9. prosince proběhla již tradiční vánoční posezení spojené s dobrovolnickou supervizí.

Ve středu 7. prosince se uskutečnilo v roce 2016 již čtvrté zasedání Rady dobrovolnických center regionu Severozápad. Tentokrát jsme navštívili Dobrovolnické centrum při Farní charitě Cheb.

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 13
 

ŠKOLNÍ KLUB


 

JESLE KLÁŠTEREC


 
 

Program DofE

GIVT

 

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů


 

Rada dobrovolnických center

 

TÁBORY A POBYTY


 
 
 

ZŠ, MŠ a JESLE

 
 

Návštěvnost 2017

červen - 988 osob
červenec - tábory
srpen - tábory