Co jsme zažili

DOVOLENÁ - CHORVATSKO

6. 8. 2018 8:19

Rodinná dovolená u městečka Sv. Filip i Jakov byla opravdu povedená. Vyjeli jsme ve čtvrtek odpoledneautobusem z Kadaně  a ráno v osm hodin jsme vystoupili u kempu. První cesta všech účastníků vedla rovnou k moři.

PT - LOGOHRÁTKY

20. 7. 2018 11:02

ˇPříměstský tábor logohrátky byl určený pro skupinu dětí ve věku 3 - 6 let. Program celého týdne byl zaměřený na rozvoj mluvení. Rozhýbávali jsme jazyky, trénovali mluvidla i grafomotoriku, povídali si pohádky, vytleskávali slabiky ... a mnoho dalšího.

Mezi letošní první příměstské tábory pořádané naší organizací RADKA z.s. patřil i tábor s názvem Poznáváme přírodu. Byl určen pro děti od 6 do 12 let. Děti se dozvěděli spoustu zajímavého a to hlavně prostřednictvím zážitků. První den jsme si povídali o lese, jak se v něm máme chovat. Učili jsme se poznávat stromy, keře a květiny. Své znalosti si pak mohly děti ověřit při procházce do parku na Sídlišti A.

DOVOLENÁ V ITÁLII

9. 7. 2018 0:00

V den rozdávání vysvědčení jsme vyrazili za letní dovolenou do Itálie na ostrov ELBA. První týden prázdnin a současně našeho pobytu nám počasí přálo, a tak si každý mohl užít moře, sluníčka a pohody dosytosti. Cesta na Elbu byla po suchu i po vodě, neboť na ostrov jsme se přepravovali 

Ve čtvrtek 14. Června jsem se opět sešli v herně mateřského centra nad zdravým jídlem, tentokrát to byla inspirace na zdravou svačinu. Ochutnali jsme cizrnovou pomazánku a pomazánku z Lučiny, které jsme namazali na různé druhy tmavého pečiva.

BESEDA - ZDRAVÝ ÚSMĚV

13. 6. 2018 12:31

Při dnešním dopoledni jsme si povídali o správném čištění zubů, o kazech a hlavně jak a kdy dětem zuby začít čistit. Závěrem besedy jsme si předaly rady, popovídali si o možnostech a kolik stojí zuby nové... Věřte, že starat se o chrup, se vyplatí.

DEN DĚTÍ

1. 6. 2018 0:00

Den, který patří hlavně dětem jsme oslavili na naší zahrádce. Pohádkovou cestu společně prošli i rodiče. Závěrem pohádkové putování a plnění úkolů děti objevily poklad, který si spravedlivě rozdělily.

PRVNÍ POMOC

30. 5. 2018 0:00

Školení první pomoci oslovilo mnoho maminek, neboť období prázdnin je jedno z nejrizikovějších období. Jsem ráda, že si maminky mohly vyzkoušet i praktickou část. Novinky jako je aplikace v telefonu či informace o používání defibrilátoru byly pro mnohé z nás úplnou novinkou. 

HRÁTKY S FÍKEM

28. 5. 2018 0:00

Dopoledne jsme společně s dětmi čekali vzácnou návštěvu a čas jsme si krátili společnými hrami. Fík nás zastihl na naší zahrádce, kde jsme si užívali krásného již letního počasí.

U HASIČŮ

23. 5. 2018 0:00

Středeční odpoledne jsme si zpestřili návštěvou v místní kadaňské zbrojnici. Děkujeme hasičům, že se nám věnovali. Děti si mohli prohlédnout auto a třeba vyzkoušet helmu. Pro nás dospělé to bylo velmi zajímavé tím, že jsme se dozvěděli

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 39
 

TÁBORY A POBYTY

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB


 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

duben - 1385
květen - 1256
červen - 986