Co jsme zažili

Ve čtvrtek 14. Června jsem se opět sešli v herně mateřského centra nad zdravým jídlem, tentokrát to byla inspirace na zdravou svačinu. Ochutnali jsme cizrnovou pomazánku a pomazánku z Lučiny, které jsme namazali na různé druhy tmavého pečiva.

BESEDA - ZDRAVÝ ÚSMĚV

13. 6. 2018 12:31

Při dnešním dopoledni jsme si povídali o správném čištění zubů, o kazech a hlavně jak a kdy dětem zuby začít čistit. Závěrem besedy jsme si předaly rady, popovídali si o možnostech a kolik stojí zuby nové... Věřte, že starat se o chrup, se vyplatí.

DEN DĚTÍ

1. 6. 2018 0:00

Den, který patří hlavně dětem jsme oslavili na naší zahrádce. Pohádkovou cestu společně prošli i rodiče. Závěrem pohádkové putování a plnění úkolů děti objevily poklad, který si spravedlivě rozdělily.

PRVNÍ POMOC

30. 5. 2018 0:00

Školení první pomoci oslovilo mnoho maminek, neboť období prázdnin je jedno z nejrizikovějších období. Jsem ráda, že si maminky mohly vyzkoušet i praktickou část. Novinky jako je aplikace v telefonu či informace o používání defibrilátoru byly pro mnohé z nás úplnou novinkou. 

HRÁTKY S FÍKEM

28. 5. 2018 0:00

Dopoledne jsme společně s dětmi čekali vzácnou návštěvu a čas jsme si krátili společnými hrami. Fík nás zastihl na naší zahrádce, kde jsme si užívali krásného již letního počasí.

U HASIČŮ

23. 5. 2018 0:00

Středeční odpoledne jsme si zpestřili návštěvou v místní kadaňské zbrojnici. Děkujeme hasičům, že se nám věnovali. Děti si mohli prohlédnout auto a třeba vyzkoušet helmu. Pro nás dospělé to bylo velmi zajímavé tím, že jsme se dozvěděli

KOLEČKIÁDA

18. 5. 2018 0:00

Odpolední rodinné setkání bylo velmi slunné a plné dobré nálady. Všichni závodili se vším a na všem co má kolečka. Vyzkoušeli jsme si pár zajímavých soutěží a určitě nechybělo oblíbené chytání berušek, společně jsme si zazpívali

DEN RODINY

15. 5. 2018 16:21

Mezinárodní den rodiny, k jeho vyhlášení došlo poprvé v roce 1992 na valném shromáždění Organizace spojených národů. U nás si každoročně připomínáme tento významný den společně s našimi návštěvníky. 

Nedělní slunečné odpoledne jsme si užili velice aktivně. Při prorodinné aktivitě jsme se znovu setkali s našimi partnery z Mateřské školy z Olbernhau. Společně jsme si s dětmi zasoutěžili, upekli si buřty a procvičili si německý jazyk.

WORKSHOP ZERO WASTE

27. 4. 2018 0:00

Beseda Zero waste a minimalismus v mateřském centru

Poslední pátek v měsíci dubnu jsme měli v mateřském centru besedu na téma Zero waste a minimalismus, což jsou dnes módní slova, souvisí s ekologií a s trvale udržitelným životním stylem, což je v současnosti obzvlášť dležité téma i v souvislosti s klimatickou změnou,

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 39
 

TÁBORY A POBYTY

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB


 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

duben - 1385
květen - 1256