Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 67

Peklo 2013

18. 12. 2013 22:05 Napsal:

Od 8. do 13. prosince 2013 jsme strávili příjemných pět dní v oblíbeném rodinném hotelu Peklo v Jizerských horách.

 

Počasí nám sice moc nepřálo - sníh byl mokrý a byla mlha, o to víc jsme si ale užívali v nových hernách a v bazénu. Děti okouzlily nové herny, kuchyňková - kde nechybělo žádné kuchyňské vybavení, vč. přilehlého obchodního pultíku, a dále míčková herna, kde se v míčkách dalo plavat i potápět.

Mlha nám ale nezabránila chodit ven. Boby ani sáňky nezahálely a užívali jsme si také na nové lanové stezce v blízkém lesíku.

Děti se každý den ve třech skupinkách (pravidelně mezi 15 a 18 hodinou) účastnily plaveckých kurzů a dělaly velké pokroky.  Byly moc šikovné. Po 18 hodině patřil bazén všem maminkám i tatínkovi, kteří pod vedením Hanky procvičovali své tělo pod vodou. Po večeři už byly připravé tvořivé dílny, které si všichni moc užívali. Plstěné víly, pedigové košíky s ozdobeným dnem ubrouskovou technikou, šperky z FIMA nebo dřevěné výseky se všem moc povedly. V úterý jsme společně oslavili jedny "velké" narozeniny, nechyběl dort se svíčkami, dárečky ani gratulanti.

Poslední večer jsme společně vypustili lampiony štěstí, děti zapálily prskavky. Naštěstí se vyjasnilo, tak jsme mohli sledovat jak se naše lampiony vzájemně přibližují a všechny vzdalují. Snad se nám naše předvánoční přání splní ...

Děkuji všem, kteří se velmi pohodového pobytu zúčastnili, přeji Vám krásné vánoční svátky, hodně štěstí do Nového roku a těším se příští rok v létě nebo znovu v prosinci v Pekle na viděnou.

Jarmila Bůchová.

 

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB

 

 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

říjen - 1531
listopad - 1598
prosinec - 1256