Hana Vodrážková

Hana Vodrážková

pondělí, 25 červen 2018 09:53

Petra Jamečná

Vedoucí zahraniční spolupráce

Telefon: 739 677 608

Vzdělání: Střední umělecko průmyslová škola Sv. Anežky České

Znamení: Beran

Zájmy: cestování, práce s dětmi, fotografování, výtvarná činnost

středa, 20 červen 2018 08:24

JESLE Klášterec - jaro

Jarní počasí nás vylákalo ven. Chodíme na procházky a hojně využíváme i zahradu. Máme nová odrážedla a domeček a hlavně dřevěné hřiště se skluzavkami. Vyhrajeme si i uvnitř, máme nový ponk, garáž na auta, vláčkodráhu a také několik panenek.

S DOFE máš vždy něco navíc! 1. 6. měli naši účastníci možnost zavítat na kliniku založenou Šárkou Strachovou, špičkovou sportovkyní a někdejší reprezentantkou České republiky v alpském lyžování. Klinika VO2MAX, která se zabývá celostní terapií, nejčastěji v souvislosti se sportem, se nachází v Praze. Během návštěvy měli možnost vyzkoušet si i tzv. InBody měření,

neděle, 20 květen 2018 19:04

RODINNÉ CENTRUM KLÁŠTEREC

V rámci rozšiřování služeb organizace do Klášterce nad Ohří a využití prostoru dětské skupiny od března 2018 nabízíme nově odpolední aktivity pro rodiče s dětmi.

Proběhl kurz Silní rodiče - silné děti

Probíhá nábor na kurz masáží kojenců a cvičení batolat.

Hledáme dobrovolníky - zájemce o aktivní zapojení (DPP): při vedení pestrých aktivit pro rodiče s dětmi (vybavení vhodné pro děti od 1 do 6 let) - př. šátkování, plenkování...; svépomocné skupiny, besedy a worshopy na aktuální témata, služby pro volné herny / hřiště
nebo zajištění kroužků pro nejmenší děti - př. zpívání, malování, cvičení
či pro kurzů dospělé - př. joga, atd. dle vašich schopností a dovedností, nabídky a zájmu

Prostory: herny s kobercem (70m2), kout se stolky a židličkami (20m2), hřiště s pískovištěm a zahradou - viz fotogalerie.

Adresa: Dlouhá 540, Klášterec nad Ohří

Kontakty: tel: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; mob: 739 094 565

 

 

sobota, 28 duben 2018 17:05

Let´s coordinate!

Slunný dubnový týden jsem strávila na mezinárodním tréninkovém kurzu v litevském hlavním městě Vilniusu a spolu s 23 účastníky z 8 zemí Evropy získala mnoho nových zkušeností jak koordinovat EVS (nově dlouhodobé mezinárodní dobrovolnictví) pro externí organiazace v reginou.
Po naší první výborné zkušenosti s programem EVS pro "vlastní potřeby"  je toto možnou budoucí cestou jak více přispět v regionu, a to nejen

pondělí, 11 září 2017 00:00

JESLE Klášterec - otevření

V pondělí 11. září 2017 jsme v Klášterci nad Ohří zahájili provoz v nových jeslích. Fungují v Mateřské škole Duha v Dlouhé ulici. Dosud je do jesliček přihlášeno 7 dětí.
Zařízení pečuje o děti ve věku 1 - 2,5 roku, maximálně může jesle navštěvovat 24 dětí. Rodiče sem mohou své děti umístit od pondělí do pátku od zhruba 6.30 – 16.30 hodin. Jesle vznikají jako takzvaná Dětská skupina na základě projektu z dotačního titulu Evropské unie a ve spolupráci s městem Klášterec nad Ohří. Jsou určeny pouze pro děti pracujících rodičů z Klášterce.

středa, 01 listopad 2017 00:00

JESLE Klášterec - podzim

Jesličky (dětská skupina) se plynule rozjely, kapacita se plní a program je pestrý.
Co více dodat? Děti mají vše co potřebují a to po celou dobu, kdy jejich rodiče pracují a nemohou v tu dobu o své děti s láskou pečovat.
 

čtvrtek, 01 únor 2018 00:00

JESLE Klášterec - zima

V zimě jsme si hráli uvnitř v jesličkách s kostkami, zpívali jsme a cvičili, dokonce i závody jsme měli! Máme tam i vnitřní pískoviště, ale chodili jsme samozřejmě denně i na procházky (paní vychovatelky mají nové bundy . Teď už se ale těšíme na jaro - udělali jsme maminkám přáníčka k MDŽ a pořád máme spoustu zábavy. Nové kamarády rádi přivítáme! - naší reklamu ve městě určitě najdete

čtvrtek, 12 duben 2018 19:30

Prezentace EVS - Itálie

V březnu jsme na 1. základní škole v Kadani uspořádali prezentaci a následnou besedu s naší dobrovolnicí Danielou, která vyprávěla dětem o Itálii,zemi, ze které pochází. Přijela k nám do Kadaně na 1 rok v rámci Evropské dobrovolné služby (EVS), která zprostředkovává dlouhodobé dobrovolnické pobyty pro mládež (18-30 let) z celé Evropy.

čtvrtek, 05 duben 2018 10:15

Aktuální informace JESLE

Slavnostně jsme naší dětskou skupinu otevřeli 11. 9. 2017 a uvítali jsme prvních 7 dětí.

Na podzim se skupina rozrůstala na 12 a dále na 16 dětí, které se přes zimu naučily spoustu dovedností.

Na jaře 2018 přibyly další dětičky a kapacita (max. 24 dětí v jednu dobu, ale lze využívat i sdílená př- půldenní místa) už je téměž plná.

V červenci bude dětská skupina uzavřena z důvodu čerpání dovolené a uzavření školky.
V srpnu se na Vás budeme opět těšit . v září odejde několik kamarádů do školky, ale noví přibudou.


 

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Strana 1 z 23
 

TÁBORY A POBYTY

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB


 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

duben - 1385
květen - 1256
červen - 986