Pestrý svět - školní klub

24. 5. 2016 9:14 Napsal: Lucie Bakalářová

 

 

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

ŠKOLNÍ KLUB BY MĚL OD ZÁŘÍ 2018 NAVAZOVAT DALŠÍM PROJEKTEM NA 2 ROKY
- výsledky naší žádosti budou známy v průběhu srpna 
- IHNED VÁS BUDEME INFORMOVAT - zájemci vyplňte prosím dotazník.

Aktuální informace o průběhu projektu - ZDE

DOPROVODY

Cílem projektu je zajistit mimoškolní péči o žáky 1. stupně základních škol v odpoledním školním klubu,v době 12-19 hodin
po dobu celého školního roku a pomoci tak rodinám sladit pracovní a rodinné povinnosti např. i zajištěním doprovodů dětí na zájmové aktivity, převodem ze škol, družin. Až 3 doprovody týdně jsou zdarma v rámci služby (za každý další se platí 50,-Kč)

Díky přesunu části rodičovských "starostí" do našeho zařízení, se rodiče mohou více a bez stresu věnovat svým pracovním povinnostem nebo novým výzvám a možnostem či intenzivnímu hledání svého uplatnění či zvyšování kvalifikace.

Dalším cílem je zvýšit rovnost žen v pracovní oblasti, pomoc při zlepšení jejich postavení na trhu práce a postupně tak přispět
i k případnému snížení jejich diskriminace v rámci finančního hodnocení či možnosti kariérního postupu.

Projekt probíhá od 1. 6. 2016 do 31. 8. 2018   
V období prázdnin dětem v ŠK nabízíme příměstské tábory s VÝRAZNOU SLEVOU.

Kapacita klubu jsou 2 skupiny pro 20 dětí, (ev. více při sdílených místech.)
 

JAK TO VIDÍ RODIČE A DĚTI ZE ŠKOLNÍHO KLUBU

 

ZÁJEMCI o službu musí doložit potvrzení o zaměstnání či studiu či aktivní evidenci na ÚP a vyplnit přihlášku, dále budou vyzváni k osobnímu jednání - podpisu dohody o poskytování služby.

Důležité dokumenty: (pouze potvrzení od zaměstnavatele potřebujeme přinést vyplněné od obou rodičů, pokud žijí ve společné domácnosti!)

přihláška do školního klubu
potvrzení o pracovněprávním vztahu (povinný dokument pro zaměstnané, pracující na DPP nebo DPČ)
potvrzení o studiu či účasti na rekvalifikaci (povinný dokument pro studující či osoby získávající kvalifikaci v rekvalifikačním kurzu)
potvrzení o vedení v evidenci na úřadu práce (povinný dokument pro osoby, které jsou vedeny v evidenci uchazečů o zaměstnání)
vzor potvrzení pro OSVČ

smlouva školní klub
monitorovací list

KONTAKTY:
Renata Adámková - koordinátorka, 739 677 608, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavlína Frenáková, Nikola Špatenková - vychovatelky ŠK1, 734 144 189, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ing. Ivana Mertová, - vychovatelka ŠK2, 730 894 154, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

 

TÁBORY A POBYTY

PRO MLÁDEŽ

JESLE KLÁŠTEREC


 

ŠKOLNÍ KLUB


 

ZŠ, MŠ a JESLE

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2018

duben - 1385
květen - 1256
červen - 986

 Invisible Fence NY . Website