Co jsme zažili
Se začátkem školního roku jsme zahájili i vzdělávací kurzy jazyků a počítačových dovedností pro dospělé. Některé kurzy se nám naplnili velmi rychle, zejména o angličtinu a němčinu je velký zájem. V jiných jsou ještě volná místa, takže je možné se dodatečně přihlásit. Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, budete platit pouze za zbylé lekce.

ČEŠTINA FRČÍ

7. 3. 2017 12:06

V Kadani a okolí žije velké množství cizinců s trvalým pobytem, kteří by se rádi učili nebo si procvičovali český jazyk. Český jazyk je jeden z těch nejtěžších jazyků, ale chuť a odvaha cizincům nechybí.

Dnešní doba jde rychle dopředu. Zájem o počítačové znalosti se šíří a někdy se stává i nutností. V současnosti nechtějí digitálnímu světu rozumět jen ti mladí a pracující lidé. Velký zájem jsme zaznamenali také u seniorů.

Kurz programu EXCEL
I u nás se stále vzděláváme a posouváme dál a dál. V rámci vzdělávání zaměstnanců jsme všechny absolvovaly jednodenní kurz programu EXCEL. Pro některé z nás to bylo jen 

Všichni ti, kteří si nebyli jistí ve světě financí se zúčastnili kurzu Finanční gramotnost, který proběl v prostorách naší provozovny v Kadani v době od 18. února do 21. dubna 2016. Zkušená lektorka Bc. Lara Šmahajlo provedla účastníky světem financí, 

Služba Pracovního poradenství v rámci projektu „Centrum sociálních služeb Prunéřov – Komplexní program integrace obyvatel Prunéřova a Kadaně do společnosti“ došla ke svému závěru. Pracovní poradenství bylo poskytováno prostřednictvím pracovních poradců v neziskové organizaci Radka o.s. a v Centru sociálních služeb Prunéřov.

V úterý 10. 2. 2015 proběhla v prostorách organizace RADKA o.s.  informační a výběrová schůzka projektu ÚP ČR „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“, na kterou se dostavilo celkem 20 zájemců, které doporučil Úřad práce a z nichž bylo 15 vybráno do dalšího průběhu projektu. Tohoto projektu se v lokalitě Kadaň zúčastnilo již 42 účastníků, z nichž jich bylo 18 úspěšně zaměstnáno

Od 21. 7. – 7. 8. 2014 si účastníci prošli kurzem Motivací a zpracováním Pracovně bilanční diagnostiky. Dále se účastníci zúčastnili od 11. 8. – 21. 8. 2014 kurzu Základy obsluhy osobního PC.

Od 24. 2. – 7. 3. 2014 si účastníci prošli kurzem Motivací a zpracováním Pracovně bilanční diagnostiky. Dále se účastníci zúčastnili od 11. 3. – 21. 3. 2014 kurzu Základy obsluhy osobního PC.

«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»
Strana 1 z 5
 

TÁBORY A POBYTY

PRO MLÁDEŽ

ŠKOLNÍ KLUB

ZŠ, MŠ a JESLE

JESLE KLÁŠTEREC


 

 

GIVT

Asociace dobrovolnických mentoringových progamů

Rada dobrovolnických center

Návštěvnost 2017

říjen - 1256
listopad - 1358
prosinec - 856