×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 124
Wednesday, 31 January 2018 08:59

Školení koordinátorů rodinných konferencí

Written by

Rodinné konference jsou inovativní metodou při práci s rodinou, kdy aktivním nositelem změny je rodina. Metodu rodinných konferencí nabízí naše organizace již od roku 2016, více informací naleznete zde. Jelikož v současné době máme stále málo koordinátorů, rozhodli jsme se je vyhledat a proškolit. Toto rozhodnutí nebylo jen planou myšlenou, ale o víkendu 27. – 28. ledna jsme společně s organizací LATA z.ú.

 zorganizovali naše první školení Koordinátorů Rodinných konferencí. Školení se konalo v Praze v prostorách LATY. Celkem jsme proškolili 7 sympatických lidí, kteří účastí na tomto školení získali informace o inovativní metodě Rodinných konferencí, o jejich roli v této metodě a vyzkoušeli si také spoustu modelových situací.

Tímto školením provázeli účastníky 2 školitelky z RADKA z.s. a 1 školitelka z LATA z.ú. Kombinace školitelů z různých organizací není častá. I my jsme měli na začátku obavy. Nyní musíme tuto kombinaci hodnotit jako velice obohacující zkušenost. Vše proběhlo na výbornou a doufáme a zároveň se těšíme, že spolupráce mezi námi bude pokračovat i nadále. Vyškoleným Koordinátorům přejeme mnoho úspěchů při organizování Rodinných konferencí!