×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 134
Friday, 09 February 2018 07:30

Lednové aktivity v Prunéřově

Written by

Nový rok v CSS Prunéřov jsme zahájili bohužel velmi nešťastně....Z důvodu opravy tepelného čerpadla jsme nemohli využívat naše prostory (bylo nefunkční topení a teplá voda). Opravy trvaly déle, než jsme předpokládali - do "svého" jsme se mohli vrátit až poslední týden v lednu. V tento týden jsme si s maminkami a dětmi povídali o barvičkách a vyráběli jsme společně vločky z papíru.

V době, kdy bylo centrum sociálních služeb uzavřené, jsme se věnovali terénní práci, kdy jsme nejen našim uživatelům předávali základní informace k našim službám, ale také se s nimi domlouvali individuální schůzky. Na těch jsme se věnovali tématům jako je vyřízení dávek, vyhledávání bydlení, nebo přípravu dětí do školy.

Dále v tomto měsíci probíhala burza oblečení a nádobí, kde si opět všichni mohli vybrat potřebné

oblečení a odnést si ho domů. Pokud někdo nemá možnost zakoupit si pračku nebo ji má právě rozbitou, může si vyjímečně přijít vyprat své oblečení. Nutností je mít vlastí prací prášek, popř.aviváž.

 

Lidé se nemusí bát, že by nás tu nenašli - i v dalším zimním měsíci máme pro všechny připravené nejen povídání o zimě a sněhulácích. Také budeme společně vyrábět sněhuláka z papíru. Maminky se můžou těšit na další přednášku na téma psychomotorický vývoj dítěte.

Těšíme se na všechny!