×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 137

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Monday, 04 June 2018 07:54

Zasedání Rady DC SZ v Ústí nad Labem

Written by

Ve čtvrtek 24. 5. 2018 proběhlo další zasedání RADY Dobrovolnických center regionu Severozápad, které se konalo v Muzeu města Ústí nad Labem.  

Zasedání se uskutečnilo pod vedením Aleny Mičkaninové, DiS. z INSTAND Karlovy Vary, který je tento rok předsednickou organizací.

Přivítali jsme nového člena, je jím spolek Dobro-volně ze Štětí.

Součástí setkání bylo představení novinek z jednotlivých organizací a tipy na další možnou spolupráci. Setkání se zúčastnila i zástupkyně odboru sociálních věcí za Ústecký kraj, kdy se diskutovalo o strategii rozvoje dobrovolnictví v Ústeckém kraji v letech 2019 - 2020.

Vedoucí DC RADKA Stanislava Hamáková představila novinky v projektu "People tu people", podpořeným programem ERASMUS+.

Další zasedání proběhne 18. 9. 2018 v Praze v Domě zahraničních služeb. Hlavním tématem budou programy ERASMUS + a projektové příležitosti pro dobrovolnická centra a spolupracující organizace.

Fotogaleriii ze zasedání naleznete zde.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248