×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 124

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Tuesday, 28 August 2018 12:27

Silní rodiče - Silné děti® v Klášterci nad Ohří

Written by

Již v pořadí 2. kurz Silní rodiče - Silné děti® v Klášterci nad Ohří pro uživatele Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi byl zahájen dne 20. 8. 2018. Kurz je určen pro rodiče stávající a budoucí, kteří mají zájem se ponořit do problematiky výchovy dětí a posilování rodičovských kompetencí a získání informací, které jim pomohou odpovědět na některé jejich otázky, které při výchově řeší. 

Celkem se uskuteční se 10 setkání, v rámci kterých se budeme věnovat následujícím tématům: potřeby a práva dětí i rodičů; hodnoty a cíle výchovy; sebepoznání a sebereflexe; pravidla a techniky komunikace; zpětná vazba; city a jejich vyjadřování; role rodiče jako vychovatele; schopnosti řešení problémů.

Kurz probíhá každý pracovní den v budově MŠ Duha - JESLE Klášterec nad Ohří, v přízemí pavilonu B a to od 16,30 hodiny. Kurz bude ukončen v pátek 31.8.2018.

Hlídání dětí v době konání kurzu je zajištěno. Jednotlivá setkání vedou proškolení lektoři Bc. Olga Šoltésová a Bc. Lucie Dvořáková, DiS.

Zájemců o tento kurz bylo celkem 8 (všichni uživatelé služby SAS). Na kurz jich nastoupilo 7 a nyní v polovině kurzu pravidelně dochází 5 uživatelů i se svými dětmi. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248