×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 79

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Friday, 17 August 2018 00:00

PT ANGLICKÝ TÁBOR - WORKCAMP

Written by

Každý rok pořádáme příměstský tábor s tématem angličtina, kde se účastní také skupinka zahraničních dobrovolníků z různých zemí celého světa. Letos nás navštívili dobrovolníci z Mexika. Španělska, Portugalska, Itálie a Tajwanu.

V pondělí ráno jsme se sešli ve velkém kruhu, pak jsme se rozdělili do skupinek, každá pracovala s jedním dobrovolníkem. Pondělí jsme věnovali tématu představování a mluvení o sobě. Pak jsme měli prezentaci na téma Portugalsko, kterou vedl André. Dozvěděli jsme se, kde Portugalsko leží a také jsme se naučili pár portugalských slovíček.

Úterý jsme věnovali Španělsku, které nám představila Garazi. Ve skupinkách jsme mluvili o České republice a Kadani a o městech, odkud pochází naši dobrovolníci.

Ve středu byla tématem dne Itálie. Ke svačině jsme si upekli svoji vlastní pizzu, na kterou si každý mohl dát to, co mu nejvíc chutná. K dispozici byla pasírovaná rajčata, mozarella, šunka a olivy.

Ve čtvrtek jsme si povídali o tom, co máme a nemáme rádi. Prezentace byla tentokrát o Mexiku.

V pátek se nám představila nejexotičtější země: Tajwan. Na odpoledne si dobrovolníci spolu s dětmi připravili krátké prezentace pro rodiče. Rodičů přišlo hodně a obdivovali, jak hezky si děti program připravily.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248