×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Monday, 01 October 2018 14:29

Dobrovolnictví mladých... pokračujeme!

Written by

Přestože je již nový školní rok, projekt "Dobrovolnictví mladých, krok kupředu", podpořený Nadací Pangea, pokračuje.

V sočasné době probíhají další přednášky na středních školách v našem regionu. V minulém týdnu jsme navštívili učňovské obory na SŠ TGA v Kadani, tento týden navštívíme studenty SPŠS a OA. Na školách probíhají přednášky o tom, co je dobrovolnictví, jak se vyvíjelo ve světě a jaké možnosti nabízí v našem okolí. Studenty také navštěvujeme v rámci workshopů, kde se zábavnou formou věnujeme samotné podstatě dobrovolnictví - dobrovolníkovi. Jaký je, co ho k dobrovolnictví přivádí, kde a jak pomáhá. Studenti se tak nenásilnou formou přesvědčují o tom, že dobrovolníci jsou obyčejní lidé, kteří jsou i mezi nimi. Součástí přednášek a workshopů jsou i nábory do programu DofE, jehož jsme místním centrem.

Práce studentů si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Originály prací pak najde v jednotlivých školách nebo v provozovně RADKA na schodišti do 3. patra.

Projekt probíhá do konce roku 2018 a zapojit se do něj mají možnost všechny základní a střední školy v regionu Kadaň, Klášterec nad Ohří a okolí.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248