×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Thursday, 11 October 2018 11:15

Členské shromáždění ADMP

Written by

V úterý 9.10.2018 se uskutečnilo členské shromáždění Asociace dobrovolnických mentoringových programů (ADMP), jejíž je RADKA z.s. členem.

Účelem spolku je spolčovat dobrovolnické mentoringové programy, všestranně podporovat rozvoj dobrovolnictví, poskytovat služby svým členům, hájit a prosazovat jejich zájmy. Členy asociace jsou dobrovolnické organizace nabízející dobrovolnický program Pět P a několik fyzických členů, tedy osob podporujících činnost asociace.

Součástí setkání bylo předání stručných informací z jednotlivých středisek (financování, aktuální počet dvojic, atd.) a úkony spojené se samotným členským shromážděním. ADMP se v souvislosti s návrhem koncepce Ministerstva vnitra ČR na rozvoj dobrovolnictví v ČR změnila název spolku na "Národní asociace dobrovolnictví" a doplnila jeho účel. Rozšířil se počet členů výboru, proběhla volba statutárních orgánů a odhlasovala se jednotlivá usnesení.

Zároveň byla představena závěrečná zpráva k auditům jednotlivých středisek, které probíhaly v období 2017-2018.

Další setkání setkání členů Národní asociace dobrovolnictví proběhně v únoru 2019.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248