×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 124

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Friday, 02 November 2018 00:00

Silní rodiče - Silné děti® v Klášterci nad Ohří

Written by

Další kurz Silní rodiče - Silné děti® v Klášterci nad Ohří byl zahájen dne 1. 10. 2018 ve známých prostorách provozovny kláštereckých Jesliček.

Kurz je určen pro rodiče stávající a budoucí, kteří mají zájem se ponořit do problematiky výchovy dětí a posilování rodičovských kompetencí a získání informací, které jim pomohou odpovědět na některé jejich otázky, které při výchově řeší. Kurz byl určen pro širokou veřejnost.

Celkem se uskutečnilo se 10 setkání, v rámci kterých jsme se věnovali následujícím tématům: potřeby a práva dětí i rodičů; hodnoty a cíle výchovy; sebepoznání a sebereflexe; pravidla a techniky komunikace; zpětná vazba; city a jejich vyjadřování; role rodiče jako vychovatele; schopnosti řešení problémů.

Kurz probíhal vždy v pondělí a ve čtvrtek v budově MŠ Duha - JESLE Klášterec nad Ohří, v přízemí pavilonu B a to od 16,00 hodiny. Kurz byl ukončen ve čtvrtek 1.11.2018.

Hlídání dětí v době konání kurzu bylo zajištěno, ale bylo využíváno sporadicky. Jednotlivá setkání vedli proškolení lektoři Bc. Olga Šoltésová a Bc. Lucie Dvořáková, DiS.

 

Další kurz plánujeme na jaro 2019. V případě zájmu sledujte naše webové stránky!Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248