×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 79

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Thursday, 28 March 2019 20:30

Vzdělávání zaměstnanců

Written by

K průběhu projektu „Zvýšení kvalifikace pracovníků RADKY ke změnám a růstu

Tento projekt již běží třetím měsícem a tým Radky na sobě pracuje na několika úrovních. Probíhá koučing vedoucích pracovníků. 

Koncem března proběhlo společné sezení, kde jsme mohli s kouči zhodnotit, jak na nás koučing působí. Naši externí kouči, pan Rejmann a paní Nováková nám umožňují, dívat se na každodenní realitu novým způsobem. Jsme za polovinou a již zaznamenáváme více či méně změny v našem profesním i osobním životě.

Členové skupiny pro revizi dokumentů pilně pracují na novém strategickém plánu Radky, který pomalu nabývá reálné formy. Je radost moci zhodnotit strategický plán z roku 2013 a vidět, kam se spolek od té doby posunul. Stejně tak je zajímavé tvořit nový plán, směr, kterým by se Radka měla v příštích letech vydat. Náš externí mentor, pan Polesný, velmi obratně zpracovává naše vize o budoucnosti spolku.

V neposlední řadě také probíhá pravidelné setkávání všech zaměstnanců „SEZAM“, kde vzájemně sdílíme poznatky z exkurzí, školení či aktuální informace o dění v centrech Radky.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248