×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 123

Warning: Creating default object from empty value in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 539

Wednesday, 06 March 2019 10:08

Únorová aktivita Šikulka v Kadani

Měsíc únor byl dalším, při kterém jsme se společně věnovali různorodým činnostem v klubíku na aktivitě Šikulka.

Thursday, 31 January 2019 07:00

Lednová aktivita Šikulka v Kadani

První měsíc v novém roce byl velmi mrazivý, a proto docházka v klubíku polevila, z důvodu nemocnosti některých dětí i rodičů. Začátkem měsíce jsme se však společně sešli v klubíku a věnovali jsme se běžným činnostem, jak jsme zvyklí.

Tuesday, 08 January 2019 07:35

Prosincové aktivity v klubíku

Poslední měsíc jsme si s rodiči a dětmi v klubíku na aktivitě Šikulka skvěle užili.

Friday, 30 November 2018 12:09

Listopadové aktivity v klubíku

V měsíci listopadu jsme společně v rámci venkovních aktivit sbírali přírodní materiál, který jsme následně použili při výtvarné činnosti. Přírodní materiál jsme použili k tvoření, zdobení a lepení.

Wednesday, 07 November 2018 12:12

Říjnové aktivity v klubíku

V měsíci říjnu jsme se zúčastnili besedy na téma "Bio potraviny", při čemž měli rodiče s dětmi možnost ochutnat zelený čaj a dozvěděli se tak více zajímavých informací o bio potravinách.

Saturday, 11 August 2018 00:00

PT Sportovní

Na  příměstském  Sportovním táboře pro děti od 6 do 12 let jsme si užili celý týden mnoho zábavy. Hned v pondělí jsme se společně vydali stezkou do Klášterce nad Ohří,kde jsme po cestě hráli společné hry.Také jsme našli kešku,která děti moc potěšila.Po dlouhé cestě jsme se všichni těšili na řízek s kaší a zpět jsme jeli vlakem.V úterý jsme si zatančili Zumbu a pak jsme si zahráli vybíjenou.

Monday, 30 July 2018 10:11

Příměstský tábor Cesta z města

Na příměstském táboře Cesta z města, pro děti od 6 do 12 let, jsme si užili spoustu zábavy. V pondělí jsme se vydali na cestu z Kadaně do Klášterce nad Ohří, kde jsme se zastavili na obědě, na kterém jsme si moc pochutnali. Cestou jsme se zastavovali na odpočinkových stanovištích a hráli hry. Zpět do Kadaně jsme jeli vláčkem, což bylo pro děti velké dobrodružství. 

Wednesday, 13 June 2018 10:09

Květnová aktivita Šikulka v Kadani

V měsíci květnu si maminky společně s dětmi vyrobili krásné barevné květinky z krepového papíru, které jsme si poté vystavili na nástěnku. Děti s naší dobrovolnicí ze Španělska stavěly stavebnice a kostky a maminky dělaly brokolicové palačinky, na kterých si všichni moc pochutnali. 

Monday, 30 April 2018 11:23

Dubnová aktivita Šikulka v Kadani

V měsíci dubnu jsme se s maminkami a dětmi v klubíku na aktivitě Šikulka věnovali pohybovým činnostem s jarními říkadly. Předškoláci procvičovali s pomocí pracovních listů grafomotoriku, pozornost a další dovednosti potřebné k nástupu do mateřských škol. Stavěli jsme společně se stavebnicemi město. Přitom jsme si procvičili jemnou motoriku a rozvíjeli jsme fantazii a komunikaci mezi sebou.

Tuesday, 03 April 2018 12:04

Březnová aktivita Šikulka v Kadani

Měsíc březen jsme se společně věnovali výtvarným činnostem. Zaměřili jsme se na jarní tématiku. Vytvářeli jsme motýlky z krepového papíru a lepili je na desku. Také jsme lepili květiny z barevných víček na čtvrtku. Hotovými výrobky jsme si vyzdobili šatnu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/user.php on line 260
Page 1 of 3