×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 77

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Thursday, 25 January 2018 19:00

Mezinárodní soutěž Klíč od pevnosti Stará Lubovňa

Written by

V roce 2016 se naše 4 pracovnice zúčastnily v rámci projektu na výměnu zkušeností pracovníků s mládeží Mezinárodní soutěže našeho slovenského partnera Klíč od pevnosti Stará Lubovňa, v tomto překrásném městě.
Jako porotkyně první části a pozorovatele druhé části nás tato soutěž nadchla a již v roce 2017 jsme jí absolvovali spolu s naším prvním kadaňským týmem mladých.
V roce 2018 se účastnila hned 2 družstva, dosáhla skvělé výsledky 5. a 9. místo a hlavně si to užila - viz video + fotky - děkujeme účastníkům, rodičům i školám za podporu!

"Adrenalinová" mezinárodní soutěže na Slovensku - Klíč od pevnosti Stará Lubovňa. - propozice a ukázky.
Pro 4 mladé od 15 do 18 let, 2 holky a 2 kluci, doprovodí vás 2 mladí "trenéři" z RADKA z.s. a cestuje se přes noc lůžkovým vlakem.

Platí se pouze částečně cesta, ostatní (ubytování, stravování a program) je zdarma v rámci projektu RADKA z.s.

V odkazech jsou videa z minulých ročníků, v příloze propozice.
https://www.youtube.com/watch?v=fDXvf0zynk4
https://www.youtube.com/watch?v=_fn6goqKX74

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248