×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 107
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 79
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 77
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 136
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 121
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 124
Co jsme zažili
Thursday, 28 February 2019 09:27

Přednáška o DofE v Kadani a Klášterci

Ve čtvrtek 21.2.2019 proběhla přednáška o DofE na Střední odborné škole v Klášterci nad Ohří a Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademie v Kadani.

Thursday, 23 August 2018 06:56

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2018/19

Kurzy začínají v týdnu od 18. září 2017.
Pokud máte zájem přihlásit se do některého kurzu, stačí jen vyplnit online přihlášku, zaplatit bankovním převodem a přijít na první hodinu.

Friday, 29 June 2018 00:00

Francouzští dobrovolníci v Kadani

Naše organizace společně s INEX SDA uspořádala další zahraniční workcamp, tentokrát k nám přijela skupina mladých lidí z Francie. Skupinka čítala 8 lidí, z toho dva byli vedoucí. Šest lidí bylo z Francie, jeden z Mexika a jedna dívka z Itálie.

S DOFE máš vždy něco navíc! 1. 6. měli naši účastníci možnost zavítat na kliniku založenou Šárkou Strachovou, špičkovou sportovkyní a někdejší reprezentantkou České republiky v alpském lyžování. Klinika VO2MAX, která se zabývá celostní terapií, nejčastěji v souvislosti se sportem, se nachází v Praze. Během návštěvy měli možnost vyzkoušet si i tzv. InBody měření,

Wednesday, 31 January 2018 00:00

KURZ - PERMAKULTURA

Víkendový kurz Úvod do permakultury a příprava zdravé sadby

Poslední lednový víkend jsme vyzkoušeli něco nového: kurz permakultury. Pozvali jsme si renomovanou lektorku permakultury a zahradnici Kateřinu Horáčkovou, která je zároveň koordinátorkou Akademie permakultury.

Se začátkem školního roku jsme zahájili i vzdělávací kurzy jazyků a počítačových dovedností pro dospělé. Některé kurzy se nám naplnili velmi rychle, zejména o angličtinu a němčinu je velký zájem. V jiných jsou ještě volná místa, takže je možné se dodatečně přihlásit. Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, budete platit pouze za zbylé lekce.
Tuesday, 07 March 2017 12:06

ČEŠTINA FRČÍ

V Kadani a okolí žije velké množství cizinců s trvalým pobytem, kteří by se rádi učili nebo si procvičovali český jazyk. Český jazyk je jeden z těch nejtěžších jazyků, ale chuť a odvaha cizincům nechybí.

Tuesday, 07 March 2017 11:52

OTEVŘELI JSME NOVÝ POČÍTAČOVÝ KURZ

Dnešní doba jde rychle dopředu. Zájem o počítačové znalosti se šíří a někdy se stává i nutností. V současnosti nechtějí digitálnímu světu rozumět jen ti mladí a pracující lidé. Velký zájem jsme zaznamenali také u seniorů.

Wednesday, 14 September 2016 19:30

Vzdělávání zaměstnanců

Kurz programu EXCEL
I u nás se stále vzděláváme a posouváme dál a dál. V rámci vzdělávání zaměstnanců jsme všechny absolvovaly jednodenní kurz programu EXCEL. Pro některé z nás to bylo jen 

Wednesday, 27 April 2016 09:57

Kurz Finanční gramotnosti v Radce

Všichni ti, kteří si nebyli jistí ve světě financí se zúčastnili kurzu Finanční gramotnost, který proběl v prostorách naší provozovny v Kadani v době od 18. února do 21. dubna 2016. Zkušená lektorka Bc. Lara Šmahajlo provedla účastníky světem financí, 

Page 1 of 5