×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 79
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 137
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62
JUser: :_load: Unable to load user with ID: 134
Co jsme zažili
Thursday, 28 March 2019 20:30

Vzdělávání zaměstnanců

K průběhu projektu „Zvýšení kvalifikace pracovníků RADKY ke změnám a růstu

Tento projekt již běží třetím měsícem a tým Radky na sobě pracuje na několika úrovních. Probíhá koučing vedoucích pracovníků. 

Tuesday, 26 March 2019 08:36

Tesco - Vy rozhodujete, my pomáháme

V listopadu 2018 jsme se přihlásili s naším projektem do programu "Vy rozhodujete, my pomáháme", prostřednictvím kterého Nadační fond Tesco finančně podporuje místní komunity. 

Díky projektu "Neboj se otevřít", finančně podpořenému Evrospkým sborem solidarity, opět nabízíme základním školám v Kadani a Klášterci nad Ohří prezentaci filmu Zuřivec.

Friday, 22 March 2019 00:00

KNIHOVNA DO BAŤŮŽKU

Děkujeme paní knihovnici, která nás navštívila v herně Mateřského centra. První setkání proběhlo symbolicky v březnu (měsíc knihy) a těší nás, že setkání s knihou bude probíhat pravidelně každý měsíc.

Společné čtení a prohlížení knih bylo velmi příjemným setkání. Již dnes se těšíme na setkání dubnové.

Wednesday, 20 March 2019 12:48

WORKSHOP - POLÉVKA

Jak jsme vařili levně a přesto velmi dobře - je zřejmé z fotografií. Dětem i dospělým opravdu chutnalo a přitom stačí tak málo.

Tuesday, 19 March 2019 07:37

Prázdniny plné prevence a první pomoci

V období jarních prázdnin jsme v rámci naší služby (sociálně aktivizačně služby pro rodiny s dětmi) realizovali „táborový týden“ pro děti z Hradce a Kadaně v provozovně Radka z.s.. Celý tábor se nesl v duchu první pomoci, kdy jsme se zábavnou formou snažili naučit děti základy první pomoci. Byl tedy zaměřen na prevenci a zvýšení znalostí a dovedností dětí.

Během jarních prázdnin jsme v rámci Školního klubu pořádali příměstský tábor na téma DIGIDĚTI. V průběhu se děti naučily, jak ze svých výtvorů z programu malování vytvořit gify – hýbací obrázky, ale také jak z fotek, které sami nafotily, vytvořit koláž.
Sunday, 17 March 2019 00:00

KERAMICKÁ KREATIVNÍ DÍLNA

Závěr prázdnin jsme si užili při tvořivé keramické dílně, která byla tematicky nastavena jako VELIKONOČNÍ. 

Friday, 15 March 2019 09:08

Únorové aktivity v Prunéřově

V únoru jsme se společně s dětmi a jejich rodiči sešli u výroby zvířátek  z papírových talířů a v polovině měsíce u vaření grenadýru. Pro maminky byla připravena přednáška na téma pláč novorozenců, kterou si se zájmem vyslechly, a po jejím skončení byl prostor pro dotazy. Maminky od nás obdržely drobné dárky. Také jsme uspořádali na konci měsíce burzu oblečení.  

 

Wednesday, 13 March 2019 09:09

Canisterapie + MDŽ

Na oddělení LDN v Nemocnici Kadaň a v Domově pro seniory v Klášterci nad Ohří jsme v rámci canisterapie a felinoterapie oslavili i Mezinárodní den žen.

Page 1 of 118