×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Friday, 02 October 2009 15:26

Kurzy snižování nadváhy STOB

Written by

Kurz snižování nadváhy STOB

PŘIHLÁŠKA - ZDE
 

Pro všechny, kteří bojují s váhou.

Kurzy snižování nadváhy s mottem 3D - disciplinovaně, dlouhodobě a důsledně.

Pár vět lektorky KSN Lady Grozdanové:

 

 Na začátek jeden argument, pro ty, kteří váhají a nebo se stydí: od r. 2005 na našich kurzech v Kadani snížilo svou nadváhu přes 100 klientů s průměrným úbytkem 6,5 kg, což je 650 kg (pro představu asi 2600 kostek másla).

Ráda sleduji své klienty z dlouhodobějšího hlediska, jejich trvalejší úbytek a vylepšení zdravotního stavu mi dělá velkou radost.

Když si zpětně procházím výsledky jednotlivých kurzů, musím říct, že mi z paměti vyvstávají "hubnoucí příběhy" jednotlivých klientů.
V tabulkách či grafech vše vypadá snadně,ale oni sami by mohli vyprávět kolik úsilí, odříkání, namožených svalů a propocených triček je jejich vítěztví stálo.
Za sebe mohu dodat, že jde především o discíplínu a důslednost, díky kterým se dopracujeme k dlouhodobé osobní spokojenosti nejenom s hmotností ale i se zlepšením zdravotního stavu a zvýšením sebevědomí.

A na závěr uvádím dva příklady ohromné vůle:
Paní M. přišla do kurzu před 3 lety s 89 kg/164 cm shodila 6 kg a  měla výhodu v podobě manžela, který při nákupu začal dávat pozor na energetickou hodnotu potravin. Letos dorazila s 83 kg a odhodláním znovu pokračovat, po skončení kurzu má dole dalších 5 kg. Ač po padesátce vypadá znovu mladistvě a cítí se skěle. Během tohoto kurzu kromě skladby jídelníčku, kterou již měla v malíku z minule zapracovala zejména na zvýšení pohybové aktivity,jež si dopřává minimálně 4x týdně.

Záměrně si nevybírám případy mladých žen v aktivním věku, většinou bez zpomaleného metabolismu, těm skutečně stačí přestat jíst brambůrky a spol.

Dalším příkladem je paní A. , jejíž věk se blížil k osmdesátce a snížit nadváhu potřebovala kvůli operaci kloubu...jak nezhubnu pan doktor mně neodoperuje. Po prvním týdnu a shlédnutí zápisu zvyklostí beze změn jsem věděla, že to bude úkol nelehký. Nicméně s A. mně čekalo nejedno překvapení, svou disciplínou a věcností si odlehčila za 16 týdnů 11 kg. To ale nebylo vše, po skončení v kurzu mě několikrát navštívila a vždy s nějakým úbytkem. Dnes je o 20 kg lehčí a šťastně po operaci. A to nemluvím o jejím manželovi, který zkrátka s novou kuchyní taky o nějaké to kilo přišel.

Těším na další radostnou spolupráci se všemi, kteří dostanou odvahu se svou nadváhou něco udělat.

Výsledkové tabulky a grafy se dobře prohlíží  na 25% velikosti.

Rok 2017
Pokračoval z roku 2016 a na nové podzimní účastníky přivítáme. 


Rok 2016
Tento rok by velmi pozitivní, účastnice snížili svou váhu téměř o 20 kg. Jejich nový životní styl jim zůstal i nadále a pravidelně docházejí na aquaerobik a svou váhu si nechávají 1x měsíčně překontrolovat.


Rok 2015 
Účastnice se scházeli pravidelně 1x týdně, disciplinovanost byla vysoká a průměrná hmotnost snížení nadváhy byla 11,2 kg


Rok 2014 
Účastnice kurzu se scházely vždy v dobré náladě po hodině aquaerobicu. Teoretická část kurzu často začínala ochutnávkou pokrmů připravených ze zdravějších  surovin -i díky těmto změnám se skupině v průměru podařilo hmotnost snížit o 10,4 kg. Gratuluj i,lektorka Lada Grozdanová .

 

Rok 2013


Rok 2010-2012


Rok 2008-2009


Rok 2005-2007


 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248