×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Saturday, 03 October 2009 19:09

Dobrovolníci pro volný čas

Written by

Dobrovolníci pro volný čas

Dobrovolnický program je akreditován Ministerstvem vnitra ČR dle podmínek stanovených zákonem č. 198/2002 Sb., o dobrovolnické službě.

Dobrovolníkem může být pro potřeby programu osoba starší 15 let.

Dobrovolníci se podílejí na vedení či asistenci skupinových volnočasových zájmových i vzdělávacích aktivit pro dospělé, rodiny s dětmi a mládež. Dobrovolníci působí ve veřejně prospěšných orgnaizacích, např. dětské domovy, mateřská a rodinná centra, nízkoprahová zařízení pro děti a mládež, mateřské školy, atd. v rámci Ústeckého kraje.

Metodika programu Dobrovolníci pro volný čas

Koordinátor programu: Bc. Stanislava Hamáková, DiS.

Další aktivity Dobrovolnického centra RADKA: propagace a rozvoj dobrovolnictví v regionu, nábor a výcvik nových dobrovolníků, vedení administrativy, supervize, sdílení zkušeností s dalšími dobrovolnickými centry a organizacemi.

Aktivity Dobrovolnického centra RADKA jsou finančně podpořeny Ministerstvem vnitra ČR, Městem Kadaň a Městem Klášterec nad Ohří.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248