×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 62

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Saturday, 03 October 2009 19:09

Dobrovolníci pro program Pět P

Written by

Dobrovolníci pro program Pět P

Dobrovolnický program je akreditován Ministerstvem vnitra ČR dle podmínek stanovených zákonem č. 198/2002 Sb., o dobrovolnické službě.

Dobrovolníkem může být pro potřeby programu osoba starší 18 let.

Program Pět P je zaměřený na přátelství, podporu, prevenci, péči a pomoc. Dobrovolník spolu s dítětem ve věku 6-15 let vytvoří dvojici velkého kamaráda a dítěte ("litlíka"). Jednu hodinu týdně svého času věnuje dobrovolník dítěte, kterému tím pomáhá navázat nová přátelství. Spolupráce s dobrovolníkem a rodinou se uzavírá na 12 měsíců.

Metodika programu Pět P

Koordinátor programu: Bc. Stanislava Hamáková, DiS.

Další aktivity Dobrovolnického centra RADKA: propagace a rozvoj dobrovolnictví v regionu, nábor a výcvik nových dobrovolníků, vedení administrativy, supervize, sdílení zkušeností s dalšími dobrovolnickými centry a organizacemi.

Aktivity Dobrovolnického centra RADKA jsou finančně podpořeny Ministerstvem vnitra ČR, Městem Kadaň a Městem Klášterec nad Ohří.

RADKA z. s. je členem Asociace dobrovolnických mentoringových programů a v rámci programu Pět P podléhá jejímu metodickému vedení.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248