×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 77

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 421

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 435

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 826

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/libraries/idna_convert/idna_convert.class.php on line 957

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Thursday, 18 April 2013 21:20

Průběh projektu START

Written by

září 2014

V pátek 12. 9. 2014 ve 13 hodin proběhne závěrečná konference projektu s besedou na téma rovné pracovní příležitosti pod vedením expertky paní Rut Kolínské.

leden 2014

Ve středu 29. ledna 2014 v 15 hodin proběhne informační a výběrová schůzka, na které vybereme 12 účastnic. Na ty čeká poslední turnus rekvalifikačních kurzů.

Své vzdělávání zahájí kurzem PC, motivačním blokem a nechají si vypracovat Pracovně-bilanční diagnostiku. Kurz Základy podnikání začne v průběhu března 2014.

Pokud máte zájem zapojit se do projektu, zjistit který obor je pro Vás optimální, získat další kvalifikační znalosti přijďte a zapojte se do již posledního turnusu tohoto projektu. Na informační schůzce se dozvíte bližší informace k celému bloku který proběhne od února do dubna 2014.

Pokud máte zájem o kurz můžete nás kontaktovat na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

prosinec 2013

V pátek 6. prosince proběhla závěrečná zkouška rekvalifikačního kurzu Základy podnikání. Zde účastnice kurzu představily komisi své podnikatelské záměry a své znalosti si ověřily také v závěrečném testu. Všem účastnicím se zkoušky povedly a ukončily tak starý rok 2013 mezníkem, který je posouvá dál na žebříčku dovedností a znalostí, které jim pomohou k lepšímu uplatnění na trhu práce. Touto zkouškou ale jejich účast v projektu nekončí. Některé dále navštěvují rekvalifikační navazující kurz PC pro pokročilé v rozsahu 128 hodin. Jiné našly zaměstnání a to i díky mzdové podpoře, která je jejich novým zaměstnavatelům vyplácena. Jiné čekají na zahájení jiných specifických kurzů, které jim umožní zdokonalení jejich znalostí a usnadní jim zahájení podnikání.

Pokud máte zájem o kurz můžete nás kontaktovat na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

září 2013

V úterý 10.září se uskutečnila v provozovně RADKA o. s. Informační a výběrová schůzka pro zájemce o rekvalifikační kurz.
Zájem o již třetí blok tohoto kurzu projevilo 30 žen z Kadaně i okolí. Nejprve proběhnou motivační setkání s výukou Obsluhy PC. Koncem října potom účastnice začnou navštěvovat kurz Základy podnikání, který je v rozsahu 128 hodin připraví na možnost, zahájit vlastní podnikatelskou činnost, nebo nastartuje pro další kroky v hledání zaměstnání.
Nedílnou součástí tohoto programu je  proplacení libovolného rekvalifikačního kurzu nebo mzdová podpora pro budoucí zaměstnavatele.

Pokud máte zájem o kurz můžete nás kontaktovat na e-mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

červenec 2013

Dne 28.6.2013 proběhly závěrečné zkoušky již druhého základního kurzu "Základy podnikání". Bližší informace ohledně proběhlých kurzů se dozvíte zde.

Pokud máte zájem zapojit se do projektu, zjistit který obor je pro Vás optimální, získat další kvalifikační znalosti přijďte a zapojte se do třetího turnusu tohoto projektu. V úterý 10.září 2013 v 15 hodin proběhne informační schůzka, na které se dozvíte bližší informace k celému bloku který proběhne od září do prosince 2013.

  •  

duben 2013

V současné době probíhá 2. turnus projektu, který trvá od 2.dubna do 28.června 2013. V tomto turnusu všechny účastnice úspěšně zakončily kurz Základy PC a také poradenský a motivační program JOB KLUB. Nyní se účastní kurzu Podnikatelského minima, ze kterého budou vykonávat zkoušky na konci června.

 

 

 

 

 

 

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248