×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 67

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Tuesday, 18 November 2014 12:24

Cafe Lingua

Written by

Café Lingua je projekt Městské knihovny v Reykjavíku ve spolupráci s University of Iceland, Ústavem cizích jazyků, anglickou obcí, Reykjavik  - UNESCO městem literatury, kulturním centrem, Nordic House a s dalšími firmami a jednotlivci.
Jedním z cílů Café Lingua je umožnit jazykům, které si našly cestu na Island, obohatit život a kulturu v obci a zároveň vzbudit zvědavost občanů ve světě kolem nás. Nabízí možnost pro zlepšení svých jazykových dovedností, prostor pro komunikaci v různých jazycích a poskytuje bránu do jiné kultury.
Aktivity Café Lingua probíhají 1x týdně na různých místech ve městě, 1x měsíčně se koná představení jedné z rodných zemí místních přistěhovalců (9/2014 – Portugalsko, 10/2014 – Thajsko).

 

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248