×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 124

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/models/item.php on line 763
Tuesday, 01 March 2016 14:23

Projekt OSP

Written by

Odborné sociální poradenství

Služba odborného sociálního poradenství je v roce 2018 financovány z dotace programu "Podpora sociálních služeb v Ústeckém kraji 2018" - a to v malém i velkém dotačním programu (www.kr-ustecky.cz).

Podstatou projektu je poskytování Odborného sociální poradenství jednotlivcům v nepříznivé sociální situaci (včetně osob ze zdravotním postižením). Služba je určena zejména lidem z Kadaně, Klášterce nad Ohří a okolních obcí. Je určena všem, kteří se ocitli ve vztahových, existenčních či pracovních problémů a chtějí je aktivně začít řešit.

Odborné sociální poradenství je jednou ze dvou hlavních činností Sociálního centra RADKA (SCR).

Ambulatně služba probíhá v provozovně RADKA z. s.: ul. Kpt.Jaroše 630 v Kadani.

Dále jsou služby poskytovány v terénu (přirozené prostředí uživatelů služby - Kadaň, Prunéřov, Klášterec nad Ohří a spádové obce).


Hlavní aktivity :

•    Pomoc
•    Poradenství 
•    Zprostředkování
 

Odkazy na nabídku služeb Sociálního centra RADKA.


Kontaktními osobami jsou:
Mgr.Hana Vodrážková - ředitelka organizace 
Bc.Olga Šoltésová – vedoucí Sociálního centra
Lucie Miltnerová, DiS. - vedoucí OSP


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/radka.kadan.cz/www/old/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248