„Jsme tu pro všechny, kteří mají zájem.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Sociální centrum
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu
  Název
  FESTIVAL RODINY
  Datum konání
  7.5. - 20. 6. 2021
  Místo konání
  RADKA I ON-LINE
  Cena / vstupné
  různé

  Podrobnosti

  Přidat do kalendáře

  Do FESTIVALU RODINY rodiny se každoročně rádi a aktivně zapojujeme.

  Na týden  od 10. do 14. května 2021 připravujeme tematická dopolední setkání v prostorách Mateřského centra RADKA. (Pokud to vládní nařízení dovolí sejdeme se osobně, pokud ne, těšíme se na vás v našem on-line prostředí na sociálních sítích)

  V tomto týdnu nás čekají dopolední tematická setkání jejichž spojovacím prvkem bude právě květina, která je symbolem FESTIVALU RODINY. Budeme se věnovat pohybu, rytmice i tvoření. Těšíme se na zajímavé rozpravy a diskuze.

  Páteční odpoledne od 15.00 hodin si zpestříme rodinným setkáním na naší zahradě. DEN RODINY s doprovodným programem. Čeká nás tvořivá dílna, mnoho prostoru pro osobní setkání, opékání buřtů a sportovní vyžití u stolního tenisu.

  Těšíme se na vás.


  FESTIVAL RODINY NA VLNÁCH 

  Užijte si festivalové online podvečery na aktuální témata, a to každé pondělí od 17:00 do 19:00. 
  Pozvánky s odkazy na přihlašování budeme postupně posílat. Online setkání jsou otevřená všem zájemcům napříč republikou.   

  10. 5. MOJE DÍTĚ a virtuální sítě – Interaktivní webinář pro rodiče s hranými scénkamio nebezpečích virtuálního světa pod vedením Petra Šmída a Michaela Ksandra z PortusPrachatice

  17. 5. Základ dobrých vztahů v rodině – komunikace s nadhledem se ZdeňkemOkleštěkem z Liberce

  24. 5. Co je netolismus a jak mu předejít? – o zásadách, jak u dětí závislosti na internetupředcházet, případně kam se obrátit o pomoc při jeho řešení promluví Jan Veselý z Brna aPetr Šmíd

  31. 5 Jak rozpoznat rozdíl mezi konstruktivní výměnou názorů a nebezpečnou manipulací – přiblíží Petr Křoustek z Bílého kruhu bezpečí


  Na sobotu15.5.2021 připadá Mezinárodní den rodiny. V roce 1993 o tom rozhodlo Valné shromáždění OSN (Organizace spojených národů).

  Tento den je velice významným dnem pro celou společnost. Mezinárodní den rodiny má celosvětově každoročně připomenout důležitost rodiny jako základu společnosti. Také se okolo tohoto data vždy národní instituce (zavedené organizace) jednotlivých států zamýšlejí nad rodinnou politikou ve své zemi.


  I my se o smyslu rodiny budeme zamýšlet. V sobotu budeme prostřednictvím Facebooku sdílet tematické články či rozhovory, které by Vás mohly zajímat.

  Pravé menu