Nový rok jsme v jesličkách přivítali s radostí a dobrou náladou. Po vánočních prázdninách se děti těšily na své kamarády i oblíbené hračky. Společně jsme si povídali o zimě, tvořili zimní obrázky a užívali si hry plné smíchu a zábavy.