Únor jsme si užili především při společných hrách a tvoření. Děti trávili čas v herně, kde rozvíjely svou fantazii, učily se spolupracovat a užívaly si zábavu s kamarády. Nechyběli ani výtvarné činnosti, při kterých si vyzkoušely různé techniky a vytvořili krásné obrázky.