„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

  Od 1. ledna 2021  nejsou sociální služby již součástí organizace RADKA z. s. 


  13. 11. 2020

  Rádi bych informovali, že v letošním roce jsme tu pro Vás do čtvrtka 10.12.2020, poté bude z technických důvodu Sociální centrum uzavřeno (archivace, přechod pod jinou organizaci). Děkujeme za pochopení.
  Od ledna 2021 přecházejí kompletně služby Odborného sociálního poradenství a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi pod Poradnu pro rodinu a mezilidské vztahy KadaňZnovu se na nás můžete obrátit od pondělí 4.1.2021.

  30. 10. 2020

  Oznámení o stěhování Sociálních služeb
  Od 1. listopadu služby Sociálního centra organizace RADKA z. s. naleznete na nové adrese. Jana Švermy 5, 432 01 KadaňVzhledem k současným a průběžně se měnícím nařízením vlády bude provozní doba upřesněna na webových stránkách organizace a na vstupních dveřích nově otevřených prostor. V případě, že nás nezastihnete v provozovně, nacházíme se v terénu – spojte se s námi telefonicky a domluvte se na termínu předem, děkujeme!

  Od ledna 2021 přecházejí kompletně služby Odborného sociálního poradenství a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi pod Poradnu pro rodinu a mezilidské vztahy Kadaň.


  9. 10. 2020

  V rámci příprav nových prostor oznamujeme, že v týdnu od 26. do 30.10.2020 bude z technických důvodu Sociální centrum uzavřeno (stěhování). Děkujeme za pochopení.

  5. 10. 2020

  Obě registrované služby fungují; jen se v rámci služeb nebudou konat skupinové aktivity.  Se stávajícími uživateli i novými zájemci řešíme problémy spojené nejen s aktuální situací. Snažíme se všem odborně poradit, nasměrovat, či konkrétně pomoci s podáním k soudu, na úřady, sepisováním písemností apod.
  Musíme respektovat nařízení vlády ČR – v prostorách provozovny je nutnost nošení roušek (chodby, kanceláře) a dezinfekce rukou při vstupu do prostor organizace RADKA z. s. Pokud se necítíte dobře, raději zavolejte a domluvte si s pracovnicí jiný termín, děkujeme 🙏

  11.5. 2020 Odborné sociální poradenství – v provozu
  11.5. 2020 SAS – v provozu


  26. 4. 2020
  Odborné sociální poradenství – v provozu
  SAS částečně uvolněno od 27.4.2020; úplné uvolnění by mělo být 11.5.2020 (zatím nepotvrzeno); probíhají hlavně ambulantně dle domluvy + telefon a mail.


  5. 5. 2020 
  Vyjádření k aktuální situaci – služba OSP funguje, služba SAS částečně uvolněno od 27.4.2020; úplné uvolnění by mělo být 11.5.2020 (zatím nepotvrzeno); probíhají hlavně ambulantně dle domluvy + telefon a mail.


  Vyjádření k aktuální situaci (18.3.2020):

  V současné době platí, že služba SAS je z rozhodnutí vlády dočasně pozastavena.

  V době nouzového stavu poskytujeme služby Odborného sociálního poradenství v Kadani telefonicky tel.: 608 517 065 nebo tel.: 774 946 378 a prostřednictvím e-mailové komunikace scr@radka.info.  Osobní konzultace jsou jen po předchozí domluvě!

  Se stávajícími uživateli i novými zájemci řešíme problémy spojené nejen s aktuální situací. Snažíme se všem odborně poradit, nasměrovat, či konkrétně pomoci s podáním k soudu, na úřady, sepisovaním písmeností apod.

  Situace je nyní nestabilní, těžko předvídatelná a nevíme, jak dlouho bude tento stav trvat. Pro všechny, kterým nezbývají prostředky na obživu a zatím nemají vyřízené sociální dávky či na ně nemají nárok – ale pomoc potřebují, máme možnost výdeje základních potravin z Potravinové banky. Také máme možnost distribuce ochranných pomůcek (roušky, desinfekce) pro ty, kteří nemají možnost si tyto prostředky opatřit sami.

  Neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro Vás.                                                                     Tým Sociálního centra


  Vyjádření k aktuální situaci (15.3.2020):

  V současné době platí, že se i v této nelehké situaci snažíme zajistit sociální služby v maximální možné kvalitě a být k dispozici všem, kteří pomoc potřebují. Při poskytování sociálních služeb postupujeme v souladu s nařízeními vlády.

  Nicméně v rámci našich služeb nemáme k dispozici žádné nebo jen velmi omezené ochranné prostředky.

  Podle vyjádření MPSV a zveřejněných doporučených postupů máme i nadále zajišťovat všechny služby pro lidi ve vyloučených lokalitách, přitom ale nemáme ani jeden jediný respirátor nebo obyčejnou roušku. Zaměstnanci jsou vystaveni nebezpečí, pokud bez ochranných pomůcek budou s klienty přicházet do styku. Služby jsme však povinni nadále poskytovat, a pokud svévolně zavřeme, hrozí sankce za porušení zákona. Vláda by podle našeho názoru měla rozhodnout, které sociální služby za této situace musí být poskytovány (např. pobytové služby péče) a které je možné přerušit, a to nejen s ohledem na zdraví zaměstnanců, ale i uživatelů….

  Z ohledem na výše uvedené volíme v tuto chvíli nutnou formu nejprve telefonické konzultace: ve službě SAS kontaktujte vedoucí služby Bc. Lucii Dvořákovou, DiS. (tel.: 774 946 378) a nebo vedoucí OSP Lucii Miltnerovou (tel.: 608 517 065). Popřípadě se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailu: scr@radka.info.

  Děkujeme za pochopení.        Tým SCR

  Pravé menu