„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu
  ČESKÝ JAZYK PRO CIZINCE
  CZECH FOR FOREIGNERS

  online přihláška / application

  CENA / PRICE: 1000 Kč
  ROZSAH / SCOPE: 10 hodin / 10 Hours
  ROZVRH / SCHEDULE: dle domluvy
  LEKTORKA / LECTURER: Ing. Ivana Mertová

  Aktivní kurz/ application: ČJ pro Ukrajinu


  POPIS / DESCRIPTION

  Máte zahraničního kamaráda, který by se rád naučil česky? Žijete v ČR již nějakou dobu, ale stále tápete v základech češtiny? Nerozumíte krajanům a chcete to umět? Potřebujete připravit ke zkoušce k trvalému pobytu?

  Kurz je určen jak začátečníkům, tak i lidem, kteří už v Čechách žijí delší dobu. Procvičujeme mluvenou češtinu, ale také mluvnici, zejména s ohledem na rozdíly mezi češtinou a mateřským jazykem studentů. Kurz je veden lektorkou s bohatou praxí s výukou cizinců.

  Do you have a foreign friend who would like to learn Czech? Are you living in the Czech Republic for a while, but you are still not sure about the basics of Czech? Do you want to understand your fellow countrymen? Do you need to prepare for the permanent residence exam?

  The course is suitable for both beginners and people who are living in the Czech Republic for a long time. We practice spoken word, grammar, especially in regard to the differences between Czech and your mother tongue. The course is led by a lecturer with extensive experience in teaching foreigners.


  DALŠÍ INFORMACE / MORE INFORMATION

  Kurz se koná pouze při přihlášení 4 a více účastníků. Místo výuky – RADKA z. s., Kpt. Jaroše 630, Kadaň. Po domluvě je během výuky možno za výhodnou cenu zajistit hlídání dětí v našem Mateřském centru (min. 3 děti).

  The course takes place only when 4 or more participants register. Address: RADKA z. s., Kpt. Jaroše 630, Kadaň. It is possible to arrange babysitting in our Maternity Center (minimum 3 children) during your lessons.

  Pravé menu