„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

   

  AKTUÁLNĚ

   

  Nový projekt
  Startujeme projekt Evropského sboru solidarity “Otevři oči, otevřou se ti obzory”. Jeho cílem je zvýšení informovanosti o možnostech pro mladé a o aktuálních tématech v souladu s novou strategií EU pro mládež a #youthgoals. Během letošního roku se můžete těšit na 12 super akcí!
   

  Na pokec
  Od listopadu u nás působí dobrovolník Evropského sboru solidarity. Pokud se chceš dozvědět o dobrovolnictví v zahraničí, nebo třeba jen anglicky pokecat, napiš nám. Rádi vás propojíme.


  CO NÁS ČEKÁ

   

  Vzdělávací kurzy
  Hledáš doučování nebo přípravu k maturitě? V únoru začíná nové pololetí vzdělávacích kurzů. Mrkni na aktuální nabídku nebo se rovnou přihlas na kurz. Pokud ti vyhovuje individuální přístup, neváhej napsat. Společně vymyslíme to nejlepší řešení.

   

  Pilot
  Pilot projektu “Otevři oči, otevřou se ti obzory” vylétá do kyberprostoru 28. ledna! Představíme si program, cíle a seznámíme tě s dalšími aktivitami centra. Také si povíme, jak se i ty můžeš zapojit.


  ZAŽILI JSME

   

  TO THE POINT
  Máme za sebou první ze síťovacích setkání “TO THE POINT – a series of online moments on youth participation”, která pořádá naše partnerská síť DYPALL. Prostřednictvím série webinářů sdílíme zkušenosti v oblasti práce s mládeží s Evropskými partnery a pozvanými odborníky.
   

  #tbt2019
  Dnes se podíváme zpátky do minulosti… na výměnu mládeže ve francouzském Saint-Brieuc, protože v polovině léta se můžeš těšit na další ročník! Ale o tom víc zase příště. A jaké to tenkrát bylo? O tom si přečti tady.


  PŘÍLEŽITOSTI

   

  DofE
  Mezinárodní cena vévody z Edinburghu je program osobního rozvoje, ve kterém se můžeš věnovat třem aktivitám, které tě baví. Důležité je naučit se dosáhnout svých cílů a zkusit něco nového. Jako absolvent programu získáš mezinárodně uznávaný certifikát, který se hodí do životopisu nebo k přijetí ke studiu v zahraničí.
   

  Hledají se dobrovolníci
  Naše spřátelená organizace YMCA Bournemouth hledá dobrovolníky. Využij jedné z posledních příležitostí Erasmu ve Velké Británii. Informace o dobrovolnických pozicích najdeš ve sdílených materiálech. S veškerou administrativou a přípravou na odjezd ti pomůžeme.

   


  VÍŠ, ŽE . . .

          na světě je 1,3 milionu mladých lidí, kteří plní program DofE?

   

  Pravé menu