„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

  Vítejte u nás v organizaci RADKA.

  Nabízíme vám virtuální prohlídku naší provozovny, prostřednictvím fotografií 360°. Pomocí myši můžete fotografií otáčet a prohlédnout si tak kompletně celou místnost. Tyto prostory můžete pravidelně navštěvovat v rámci našich aktivit. Přehled nabídky včetně ceníku naleznete ZDE.
  Máte-li zájem o krátkodobý či dlouhodobý pronájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu propagace@radka.ino, +420 739 094 565.
  Fotodokumentace prostor k pronájmu
  Fotodokumentace prostor OKO


  Herna Mezigeneračního centra jsou dvě propojené místnosti. V první větší části besedujeme a věnujeme se různým rozvíjejícím programům či je zde krásný prostor i pro volnou hru. Druhá část je určena pro konzumaci jídla a relaxaci, ale mohou zde také probíhat workshopy, či přednášky.
  V těchto prostorách také probíhá služba hlídání dětí a členové organizace RADKA si mohou jednorázově/krátkodobě pronajmout hernu na dětskou oslavu.
  K dispozici je také prostorná uzamykatelná šatna a samozřejmě sociální zařízení, i pro děti.  Více o Mezigeneračním centru naleznete ZDE


  Tělocvična je využívána při pohybových a sportovních aktivitách dětí i dospělých v dopoledním i odpoledním čase.


  Počítačová učebna je určena pro vzdělávací kurzy s využitím počítačů a projektoru. Učebna je velmi dobře technicky vybavena (obnova v r. 2020).


  Více informací o Vzdělávacím centru naleznete ZDE


  Malá učebna je klubová místnost s pěti stoly pro 6 osob. Pořádají se zde vzdělávací kurzy (k dispozici je velká interaktivní tabule), dále zde probíhá keramika a různé workshopy.


  Zasedací místnost s kulatým stolem slouží pro malé porady, zasedání či kurzy a workshopy ve skupině cca dvanácti osob.


  Klubík je malá klubovna s vybavením na sezení, odpočinek i volným prostorem pro multifunkční využití, ve 3. patře budovy. Prodíhá zde i logopedie v  logopedickém koutku.


  Plavecké centrum se rozprostírá v celém suterénu budovy. Má bezbariérový přístup zadním vchodem přes zahrádku. V centru se nacházejí pánské i dámské šatny, sprchy a toalety. Dále zde naleznete recepci, malou hernu, přípravnou místnost, bazén 3,5 x 3,5 x 1,3 m a zázemí technologie a skladů. V Plaveckém centrum provozujeme také individuální aktivitu plavání kojenců ve speciální vaně.


  Statické fotografie: vana pro kojenecké plavání, šatna, sprcha, “kavárnička” pro rodiče, kde je umístěné i jednostranně průhledné okno k bazénu.

      

  Více o Plaveckém centru naleznete ZDE


  Prostory Rodinného centra a JESLE Klášterec 
  připravujeme


  Přijďte se k nám podívat, těšíme se na vás!
  Tým organizace RADKA

  Pravé menu