„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

  Nově otevřené jazykové kurzy pro rok 2023přihlášky.


  19.7.2021

  Od dnešního dne probíhá výuka českého jazyka pro cizince každé pondělí od 15h. Ostatní aktivity vzdělávacího centra jsou v prázdninovém módu. Těšíme se opět v září.


  16.6.2021

  Neformální konverzace v anglickém a německém probíhá do konce měsíce a je zdarma, stále je možnost se přidat.

  Na letní prázdniny připravujeme Letní kroužek s Nguyen Minh Huyen. Jedná se o vzdělávací kroužek určený primárně dětem cizinců, kteří by rádi své děti zapojili do skupiny, kde se přes prázdniny budou hravou formou vzdělávat v jazyce anglickém, českém či vietnamském.


  18.5.2021

  Připravujeme neformální konverzaci v angličtině, němčině a francouzštině s našimi zahraničními dobrovolníky. Sledujte náš facebook.


  9.3.2021

  Tento týden jsme přivítali novou lektorku angličtiny, Svitlanu Romanchuk, která vystudovala anglický jazyk a literaturu na univerzitě v Ukrajině.

  Kurzy vzdělávací centra probíhají nadále v online prostředí, do odvolání.


  2.2.2021

  Dnes začíná kurz anglického jazyka úrovně A2 od 18h. Ve čtvrtek 4.2.2021 proběhne kurz španělštiny a kurz jazyka německého se odkládá se začátkem po jarních prázdninách a to 17.2.2021.

  Je možné se přihlásit i v průběhu kurzu.

  Přihlášky zde.


  6.1.2021

  Od února letošního roku 2021 se změní cena kurzů vzdělávacího centra Radka z. s. Sledujte ceník zde.


  4.1.2021
  Aktuálně všechny jazykové kurzy probíhají online. Jakmile bude možnost sejít se osobně, vrátíme se k původní, prezenční formě výuky.


  29.10.2020
  Od 22. října je shromažďování osob zakázáno, přešli jsme tedy plně na online výuku. Využíváme k tomu aplikaci Google Meet, která umožňuje vzdálenou výuku jak na počítači, tak v případě potřeby i na mobilu. Jakmile to bude možné, vrátíme se opět k prezenční výuce.


  9.10.2020
  Kurzy jazyků a počítačů pro dospělé stále fungují. Učíme v malých skupinách, používáme roušky, máme k dispozici dezinfekci a dodržujeme rozestupy.

  V případě zpřísnění opatření jsme připraveni i na možnost učit online.
  Přednáška S nadějí za oceán bude přesunuta ze 14. října na náhradní termín.


  2.10.2020 – kapacity kurzů odpovídají současnému nařízení vlády. Vzdělávací kurzy běží v nezměněném rozvrhu. V případě změny nařízení vás budeme informovat.


  Den otevřených dveří
  V pondělí 7.9.2020 pořádá náš spolek den otevřených dveří,  kdy můžete nahlédnout i do činnosti vzdělávacího centra a případně si vybrat z našich kurzů.


  Začátek jazykových a počítačových kurzů
  V týdnu od 14.9.2020 otevíráme půlroční jazykové a počítačové kurzy pro dospělé. Trvají 15 týdnů, každý týden je jedna hodinová lekce. Připravujeme angličtinu na různých úrovních, němčinu, český jazyk pro cizince, španělskou konverzaci s rodilou mluvčí, počítačové kurzy pro začátečníky i pokročilé a také kurz kresby.


  Kreativní workshopy s Katkou Hrubou
  Středa 9.9.2020
  Čtvrtek 22.10.2020

  Pravé menu