„Jsme tu pro všechny, kteří mají zájem.“

 • RADKA
 • Mateřské centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Sociální centrum
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA Mateřské centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation

  Aktuality

  Světový den obezity – článek ZDE
  Kurz snižování nadváhy STop OBezitě – registrace na jarní běh


  PŘIHLÁŠKA – ZDE
  (kurz-kroužek-tábor-HUBNUTÍ)

  Pro všechny, kteří bojují s váhou. Kurzy snižování nadváhy s mottem 3D – disciplinovaně, dlouhodobě a důsledně.
  Zájemci o kurz se mohou hlásit průběžně. Lektorka je bude kontaktovat a domluví si s nimi termíny.

  KURZ OBSAHUJE:
  12 lekcí teorie s lektorkou + první schůzku zdarma
  12 lekcí pohybové aktivity s lektorkou
  Jednorázový balíček tištěných materiálů


  Pár vět lektorky KSN Lady Grozdanové:

  Na začátek jeden argument, pro ty, kteří váhají a nebo se stydí: od r. 2005 na našich kurzech v Kadani snížilo svou nadváhu přes 100 klientů s průměrným úbytkem 6,5 kg, což je 650 kg (pro představu asi 2600 kostek másla).

  Ráda sleduji své klienty z dlouhodobějšího hlediska, jejich trvalejší úbytek a vylepšení zdravotního stavu mi dělá velkou radost.

  Když si zpětně procházím výsledky jednotlivých kurzů, musím říct, že mi z paměti vyvstávají „hubnoucí příběhy“ jednotlivých klientů.
  V tabulkách či grafech vše vypadá snadně,ale oni sami by mohli vyprávět kolik úsilí, odříkání, namožených svalů a propocených triček je jejich vítěztví stálo.
  Za sebe mohu dodat, že jde především o discíplínu a důslednost, díky kterým se dopracujeme k dlouhodobé osobní spokojenosti nejenom s hmotností ale i se zlepšením zdravotního stavu a zvýšením sebevědomí.

  A na závěr uvádím dva příklady ohromné vůle:

  Paní M. přišla do kurzu před 3 lety s 89 kg/164 cm shodila 6 kg a  měla výhodu v podobě manžela, který při nákupu začal dávat pozor na energetickou hodnotu potravin. Letos dorazila s 83 kg a odhodláním znovu pokračovat, po skončení kurzu má dole dalších 5 kg. Ač po padesátce vypadá znovu mladistvě a cítí se skěle. Během tohoto kurzu kromě skladby jídelníčku, kterou již měla v malíku z minule zapracovala zejména na zvýšení pohybové aktivity,jež si dopřává minimálně 4x týdně.
  Záměrně si nevybírám případy mladých žen v aktivním věku, většinou bez zpomaleného metabolismu, těm skutečně stačí přestat jíst brambůrky a spol.

  Dalším příkladem je paní A. , jejíž věk se blížil k osmdesátce a snížit nadváhu potřebovala kvůli operaci kloubu…jak nezhubnu pan doktor mně neodoperuje. Po prvním týdnu a shlédnutí zápisu zvyklostí beze změn jsem věděla, že to bude úkol nelehký. Nicméně s A. mně čekalo nejedno překvapení, svou disciplínou a věcností si odlehčila za 16 týdnů 11 kg. To ale nebylo vše, po skončení v kurzu mě několikrát navštívila a vždy s nějakým úbytkem. Dnes je o 20 kg lehčí a šťastně po operaci. A to nemluvím o jejím manželovi, který zkrátka s novou kuchyní taky o nějaké to kilo přišel.

  Těším na další radostnou spolupráci se všemi, kteří dostanou odvahu se svou nadváhou něco udělat.

  Výsledkové tabulky a grafy se dobře prohlíží  na 25% velikosti.

  Rok 2017
  Pokračoval z roku 2016 a na nové podzimní účastníky přivítáme.


  Rok 2016
  Tento rok by velmi pozitivní, účastnice snížili svou váhu téměř o 20 kg. Jejich nový životní styl jim zůstal i nadále a pravidelně docházejí na aquaerobik a svou váhu si nechávají 1x měsíčně překontrolovat.


  Rok 2015
  Účastnice se scházeli pravidelně 1x týdně, disciplinovanost byla vysoká a průměrná hmotnost snížení nadváhy byla 11,2 kg


  Rok 2014
  Účastnice kurzu se scházely vždy v dobré náladě po hodině aquaerobicu. Teoretická část kurzu často začínala ochutnávkou pokrmů připravených ze zdravějších  surovin -i díky těmto změnám se skupině v průměru podařilo hmotnost snížit o 10,4 kg. Gratuluj i,lektorka Lada Grozdanová .


  Rok 2013


  Rok 2010-2012


  Rok 2008-2009


  Rok 2005-2007