„Jsme tu pro všechny, kteří mají zájem.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Sociální centrum
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation

  20. 11. 2021
  Prodloužení nouzového stavu má dopad i na naše další fungování. Bohužel prozatím nemůžeme otevřít žádné dopolední ani odpolední aktivity Mateřského centra. Logopedická prevence probíhá stále on-line s paní logopedkou Mgr. Lucií Štrbovou. Sledujte prosím náš facebook a instagram. Sdílíme s vámi zajímavé inspirace, články a naše inspirace k pobytu venku…
  Děkujeme za podporu.


  2.11.2020
  Vzhledem k vývoji a prodloužení všech omezení ze strany vlády, tak i nadále pokračujeme v aktivitách on-line.  Jsme ve spojení prostřednictvím telefonů a facebooků. V případě jakéhokoliv dotazu nás můžete kontaktovat.
  Odpolední kroužky a kurzy, které máte uhrazené a není možné je aplikovat on-line, posouváme na dobu, kdy již bude možné znovu otevřít.
  Logopedie je také prozatím pouze on-line (pouze pro ty, kteří mají zájem).

  Děkujeme, že jste s námi.


  21.10.2020
  Z důvodu nového nařízení vlády bohužel musíme uzavřít provoz Mateřského centra a to včetně všech dopoledních i odpoledních aktivit. Buďte s námi alespoň on-line na našem facebooku.


  13.10.2020
  Na základě nového vládního nařízení musíme snížit počet návštěvníků ve vnitřních prostorách na 6 osob. Kroužky s dětmi do 6 let rozdělíme do více prostor, tak abychom zachovali maximální počet osob v prostoru.

  Mateřské centrum – nabízíme on-line registraci na konkrétní dny s maximální kapacitou 6 osob. Možnost registrace je prostřednictvím webookeru ZDE (rozvrhu Mateřského centra – vkládejte prosím své děti.) Na dopolední aktivity si můžete zamluvit prostor v tělocvičně, nebo prostor v herně. (pro každou místnost máme i zvlášť šatnu)

  V případě nejasností nás můžete také kontaktovat telefonicky na +420 778 083 430; +420 775 791 660; +420 739 094 565,

  Provádíme pravidelnou desinfekci prostor pomocí Desinfekční lampu UVC, která zničí 99,9% mikrooorganismů. V průběhu dne se desinfikují veškeré prostory.


  Vrácení peněz či náhrada hodiny je možná pouze v případě, je-li zrušena ze strany organizátora.


  9.10.2020
  Aktivity probíhají v malých skupinách, používáme roušky, máme k dispozici dezinfekci a dodržujeme rozestupy.
  Přehled aktuálního rozvrhu naleznete ZDEV případě dotazů kontaktujte lektora aktivity nebo vedoucí Mateřského centra RADKA +420 739 094 565

  Dopolední aktivity Mateřského centra – jsme tu pro Vás každé všední dopoledne od 8.00 do 12.00 hodin. Jsme zde ve skupině do 10 osob v jedné místnosti.
  V dopoledních hodinách zajištujeme také krátkodobou službu hlídání dětí. Využít tuto službu můžete například při potřebě nákupů. 

  Odpolední kroužky pro děti do 6ti let –  běží dle běžného režimu, v případě změn Vás budeme informovat. Dle aktuálního vládního nařízení mohou pokračovat. Dodržujeme maximální skupinu 10 osob v místnosti.
  Přerušené jsou aktivity sportovní pro dospělé a školní děti a kroužky pro školní děti POZOR –  kytara běží ON-LINE.

  Připravované kurzy o výchově proběhnou v maximálním počtu 10 osob. Více informací ke kurzům naleznete v připravujme ZDE


  5.10.2020 – dopolední aktivity v Mateřském centru RADKA běží i nadále. Splňujeme aktuální podmínky vyhlášené KHS.


  4.10.2020 – dočasně uzavřeny jsou pouze kroužky dětská Zumba s Alicí a Hudba pro radost na dobu 14 dnů uzavřena. ostatní kroužky splňují skupinu max. 10 osob v jedné místnosti.


  2.10.2020 – dle nařízení vlády nemusíme prozatím rušit běžící aktivity a kroužky. Prostory máme a v případě, že se nás na aktivitě sejde více jak deset, rozdělíme se do více místností. V případě změny nařízení vás budeme informovat.


  10.9.2020 – musíme respektovat nařízení vlády ČR – ve společných prostorách je nutnost roušek ( chodby, herna ) i nadále platí nutnost dezinfekce rukou před vstupem do MC. Při kurzech a cvičení roušky zatím povinné nejsou 🙏 moc se na vás těšíme a věříme, že vše společně zvládneme 🍀 děkujeme za podporu, je pro nás v tomto období velmi důležitá 😍


  7. 7. 2020 Den otevřených dveří
  8. 9. 2020 Zahájení dopoledních programů Mateřského centra
  14. 9.2020 Zahájení odpoledních kurzů a kroužků Mateřského centra – přihlášky ZDE


  29.6.2020zahájen prázdninový provoz
  V období letních prázdnin je provoz Mateřského centra omezen.
  V průběhu letních prázdnin probíhají příměstské a pobytové tábory.
  V aktivitách pro dospělé je aktivní Pilates a Joga


  11.5.2020 – otevíráme provoz . Informace k provozu ZDE Čestné prohlášení ZDE
  25.5. 2020 – pokračujeme v individuální logopedii

  POHÁDKA O ZLÉM DRAKU KOROŇÁKOVI.pdf ke stažení

  17.4.2020
  Mateřské centrum
  Milí rodiče, ani zveřejněním uvolňovacích opatření pro nás není stále jisté, kdy a za jakých podmínek budeme moci otevřít.
  Současné situaci a možnost otevření prověřujeme na ministerstvu. Děkujeme za Vaši přízeň a buďte s námi v kontaktu v on-line prostředí.
  Těšíme se na Vás. Holky z MC

  12.3. 2020
  Mateřské centrum – volná herna s lektorkou dopoledne otevřena s omezenou kapacitou. Všechny ostatní aktivity jsou do odvolání uzavřeny.ní.
  RC Klášterec – aktivity jsou zrušeny do odvolání.

  Platby za kurzy a kroužky budeme v dohledné době řešit. Prosíme o strpení.

  10. 3. 2020
  Individuální logopedie – v provozu
  Jesle Klášterec – v provozu
  Rodinné centrum Klášterec – v provozu
  Zumba – dle rozvrhu (informace u lektorky)