„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

  ENERGIE RODINY
  Dlouhodobě smysluplná podpora.

  Koronavirová epidemie ukázala slabé stránky ekonomického nastavení také neziskového sektoru v České republice.
  Nízké příjmy (pro zachování široce dostupných služeb), menší mzdy a častá práce na DPP či dobrovolnictví a především neuvědomování si našeho státu důležitost této péče, (kterou by sám poskytovat nedokázal), znamenal pro turo sféru velký otřes, ze kterého se bude nějaký čas vzpamatovávat.

  Ovšem i díky tomu vznikla příležitost pro vytvoření společensky úspěšného byznisu – spojení energetiky a veřejně prospěšné činnosti, prostřednictvím inovativního projektu Energie rodiny.
  Díky projektu může každý z nás dlouhodobě podporovat chod a rozvoj mateřských a rodinných center, posilovat hodnotu rodiny v Česku, a to právě díky svému odběru elektřiny a zemního plynu.

  I vy se tedy můžete stát dlouhodobým podporovatelem Sítě pro rodinu z. s. a zároveň center RADKY, která členem této střešní organizace (jako cca 270 dalších).

  Rodinné aktivity RADKY nabízí zázemí, programy pro všechny generace, prostor pro sdílení zkušeností z běžného života, bezpečné prostředí pro rodiny s dětmi. Podporují aktivní rodičovství a věnují se aktuální tématům a potřebám rodin, dětí i jednotlivců. Organizují volnočasová setkávání a zajišťují neformální vzdělávání, a to v Kadani i v Kláštereci nad Ohří.

  Při odběru od dodavatel energií Kolibřík Energie a.s. budete odebírat energii, která pomáhá, získáte úsporu pro vaši domácnost a tím podpoříte RADKU.
  Podrobnosti o celém projektu najdete zde.

  Chcete-li se dozvědět více o tom, jak energie ve vaší domácnosti nebo firmě fungují, tak přijměte pozvánku na krátké povídání s projektovou manažerkou, případně využijte možnosti individuální konzultace.
  Více pro přihlášení najdete zde

  Děkujeme Tým RADKA


  Podívejte se na informativní video z rodinného centra Krteček v Pelhřimově ZDE.  

  Pravé menu