„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

  9.9.2022

  Vážení klienti,

  nyní je možné se přihlásit na podzimní plavecké kurzy přes Webooker RADKAPo plánované částečné obnově technického zázemí bazénu, zahajujeme kurzy k 19.9.2022. V nabídce je opět i aquaerobik, aquatěhobik, aquastrečink a vaničky pro kojence 3 – 6 měsíců. Tyto aktivity prvotně domlouvejte přes pcr@radka.info nebo telefonicky na 739 654 331.
  Těšíme se na Vás

  3.1.2022

  Vážení klienti,

  od dnešního dne je možné se přihlásit na zimní plavecké kurzy přes Webooker RADKAPo neplánované, nutné rekonstrukci obložení zdí, zahajujeme kurzy k 17.1.2022. V nabídce je opět i aquaerobik, aquatěhobik, aquastrečing a vaničky pro kojence 3 – 6 měsíců. Tyto aktivity prvotně domlouvejte přes pcr@radka.info nebo telefonicky na 739 654 331.
  Těšíme se na Vás

  ——————————————————————————————————————-

  13.9.2021

  Vážení klienti,

  dnešním dnem jsme zahájili provoz plaveckého centra v novém školním roce 2021/2022. Dobrou zprávou je, že pro velký zájem budeme koncem září navyšovat kurzy plavání rodičů s dětmi od 0,5 – 3 roky. Dále nabízíme pohybové aktivity pro dospělé – aquaerobik, aquastrečink a aquatěhobik a kojenecké plavání ve speciální vaně.
  Noví zájemci o plavecké kurzy a aktivity pro dospělé se hlaste přes Webooker RADKA.
  ——————————————————————————————————————–

  31.5.2021

  Vážení rodiče,

  od středy 2.6. zahajujeme pokračování plaveckých kurzů, které jsme byli nuceni v říjnu přerušit. Do 9.7. pro vás připravíme dostatek termínů na vyčerpání všech předplacených lekcí, abychom kurz řádně ukončili.
  Chodit budete ve stejný den i čas. Je potřeba při příchodu vyplnit čestné prohlášení o negativním testu na covid (ne starším než 72 hod) nebo mít potvrzení o prodělání covidu (180 dní) nebo být nejméně 22 dní od podání první očkovací dávky.
  Dle opatření Ministerstva zdravotnictví je nutno omezit pobyt v plaveckém centru na nezbytně nutnou dobu a prozatím nebudou vpuštěni ostatní rodinní příslušníci.
  Noví zájemci o plavecké kurzy rodičů s dětmi a dětí 3- 6 let a aquaerobiku se hlaste přes Webooker RADKA.

  28.5.2021
  Na základě tiskové konference ministra Vojtěcha to vypadá, že budeme moci konečně otevřít plavecké kurzy. Ještě čekáme na vyhlášení podmínek pro otevření bazénů. Pokud bude možné skutečně otevřít, tak začneme ve středu 2.6.2021, podrobné informace obdržíte nejpozději v pondělí dopoledne e-mailem.


  18.2.2021 –  Vážení klienti plaveckého centra,

  14.2.2021 měl skončit nouzový stav a my doufali, že budou opatření rozvolněna, avšak vláda po jednání s hejtmany opět vyhlásila nouzový stav, který vešel v platnost dne 15. února v 00.00 hodin a trvá čtrnáct dnů, tedy do 28. února. Krizová opatření vlády a opatření Ministerstva zdravotnictví, která byla dosud navázána na trvání nouzového stavu zůstávají nadále platná. Za stávajícího nouzového stavu došlo jen k několika dílčím úpravám a změnám. Ty se však nedotknou našeho plaveckého centra a tak nelze zatím zahájit provoz. Zájemců o plavecké kurzy je mnoho a proto nás trápí, že nemůžeme momentálně činnost provozovat. Nezbývá, než doufat, že se brzy situace zlepší a my se opět setkáme s našimi klienty 🙂


  2.12.2020 –  Vážení klienti plaveckého centra,

  od 3.12. jsou sice rozvolněná koronavirová opatření, naše plavecké centrum však není bohužel při plném otevření kurzů schopné dodržet opatření 1 osoba na 15 m2.  Nemůžeme tedy pokračovat v kurzu jako takovém, ale od pondělí 7.12.2020  budete moci přijít  na  “hraní ve vodě s lektorkou”. Přes webooker (od 2.12.) se přihlásíte, přijde vám faktura a můžete se s vašimi plaváčky přijít vykoupat. Jen vás prosíme, dorazte na toto hraní těsně před zahájením a po ukončení se tu zdržte jen nezbytně nutnou dobu na aklimatizaci. Je to proto, abychom nepřesáhli povolený počet osob. Případně budete moci využít po plavání hernu mateřského centra.

  Pokračování kurzu, který jsme otevřeli v září, začne (pokud vláda dovolí) pravděpodobně 4.1.2021. Budeme vás o tom samozřejmě informovat.

  26.11.2020 – nařízení vlády stále přetrvávají, plavecké kurzy  vč. vaniček jsou nadále pozastaveny. O znovuotevření vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný adventní čas 🙂


  09.10.2020 – dle nařízení vlády jsme nuceni dočasně zrušit plavecké kurzy. O znovuotevření vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení

  Vaničky – kurz pro děti 3 – 6 měsíců jsou otevřené. Pro více informací i individuálním termínům kontaktujete lektorku plavání +420 739 654 331


  14. 9. 2020 – Zahájení plaveckých kurzů


  7. 9. 2020 – Den otevřených dveří

  Pravé menu