„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu

  Hledáme nové kolegy do týmu!

  Baví tě práce s lidmi? Chceš být užitečný, naučit se novým věcem a získat super kolegy? Hledáš smysluplnou práci ve známé organizaci? Přidej se k nám! Hledáme posily do sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Zkušenost v oboru je výhodou, ne podmínkou.

  Název pracovní pozice: Sociální pracovník / pracovnice

  Vlastnosti pracovního místa:
  Nástup do pracovního poměru nejpozději od 1. září 2020. Pracovní smlouva s úvazkem 1,0 (dle dohody úvazek kratší).  Celkem je volných 2,7 úvazku. Nástupní plat 25.000,- Kč měsíčně za 1,0 úvazku s možností navýšení po úspěšně absolvované 3 měsíční zkušební době. Místo výkonu práce – Kadaň, Klášterec nad Ohří. 

  Profil pracovního místa:
  Poskytování poradenských a informačních služeb rodinám s dětmi, skupinám a jednotlivcům, u kterých existuje zvýšené riziko sociálního vyloučení (včetně sociálně vyloučených lokalit) v oblasti péče o rodinu a aktivizace jejího potenciálu. Komunikace a spolupráce s úřady a dalšími subjekty(např.školami) v regionu. Vedení záznamů a evidence o realizované službě.

  Požadavky:
  Minimálně ukončené vyšší odborné vzdělání (odb. způsobilost dle zákona o soc.službách). Dobrá znalost MS Office. Trestní bezúhonnost. Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, preference týmové spolupráce, dobré komunikační dovednosti, znalost práce v oblasti pověření k sociálně právní ochraně dětí, ochota dále se vzdělávat. 

  Výhodou:
  Zkušenost s terénní sociální prací. Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) 

  Nabízíme:
  Práci v zavedené a úspěšné neziskové organizaci, která klade důraz na kolegiální a přátelskou atmosféru. Firemní benefity pro podporu slaďování rodinného a pracovního života, možnost seberealizace a podporu dalšího vzdělávání.
  Bližší informace o sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi naleznete na našich internetových stránkách http:// https://radka.kadan.cz/socialni-centrum/nabidka-sluzeb-scr/.

  Výběrové řízení probíhá dvoukolově:
  1. kolo: zaslání strukturovaného CV a motivačního dopisu nejpozději do 31. července 2020 na e-mail: scr@radka.info. V emailu prosím uvádějte jako předmět Výběrové řízení SAS.
  2. kolo: absolvování přijímacího pohovoru se zástupci organizace

  Pravé menu