„Jsme tu pro všechny, kteří mají zájem.“

 • RADKA
 • Mateřské centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Sociální centrum
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA Mateřské centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation

  Hledáme nové kolegy do týmu!

  Baví tě práce s lidmi? Chceš být užitečný, naučit se novým věcem a získat super kolegy? Hledáš smysluplnou práci ve známé organizaci? Přidej se k nám! Hledáme posily do sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Zkušenost v oboru je výhodou, ne podmínkou.

  Název pracovní pozice: Sociální pracovník / pracovnice

  Vlastnosti pracovního místa:

  Nástup do pracovního poměru nejpozději od 1. března 2020. Pracovní smlouva s úvazkem 1,0 (dle dohody úvazek kratší).  Celkem je volných 2,5 úvazku. Nástupní plat 24.000,- Kč měsíčně za 1,0 úvazku s možností navýšení po úspěšně absolvované 3měsíční zkušební době. Místo výkonu práce – Kadaň, Klášterec nad Ohří.

  Profil pracovního místa:

  Poskytování poradenských a informačních služeb rodinám s dětmi, skupinám a jednotlivcům, u kterých existuje zvýšené riziko sociálního vyloučení (včetně sociálně vyloučených lokalit) v oblasti péče o rodinu a aktivizace jejího potenciálu. Komunikace a spolupráce s úřady a dalšími subjekty (např. školami) v regionu. Vedení záznamů a evidence o realizované službě.

   Požadavky:

  Minimálně ukončené vyšší odborné vzdělání (odb. způsobilost dle zákona o soc. službách). Dobrá znalost MS Office. Trestní bezúhonnost. Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti, preference týmové spolupráce, dobré komunikační dovednosti, znalost práce v oblasti pověření k sociálně právní ochraně dětí, ochota dále se vzdělávat.

  Výhodou:

  Zkušenost s terénní sociální prací. Řidičský průkaz sk. B

  Nabízíme:

  Práci v zavedené a úspěšné neziskové organizaci, která klade důraz na kolegiální a přátelskou atmosféru. Firemní benefity pro podporu slaďování rodinného a pracovního života, možnost seberealizace a podporu dalšího vzdělávání.

  Bližší informace o sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi naleznete na našich internetových stránkách http:// https://radka.kadan.cz/socialni-centrum/nabidka-sluzeb-scr/.

  Výběrové řízení probíhá dvoukolově:

  1. kolo: zaslání strukturovaného CV a motivačního dopisu nejpozději do 21. února 2020 na e-mail: scr@radka.info. V emailu prosím uvádějte jako předmět Výběrové řízení SAS.

  2. kolo: absolvování přijímacího pohovoru se zástupci organizace