„S námi může být aktivní každý.“

 • RADKA organizace
 • Mateřské - mezigenerační centrum
 • Rodinné centrum Klášterec
 • Vzdělávací centrum
 • Dobrovolnické centrum
 • Plavecké centrum
 • Youth center
 • International cooperation
 • RADKA organizace Mateřské - mezigenerační centrum Rodinné centrum Klášterec Sociální centrum Dobrovolnické centrum Youth center Plavecké centrum Vzdělávací centrum International cooperation
  Levé menu
  září 2023

  Léto jsme zakončili mezinárodní výměnou mládeže Travel!, na které jsme se spolu se skupinou mladých z Rumunska a Litvy věnovali tématu cestování.


  srpen 2023

  Skupina 5 mladých se spolu z dalšími 5 účastníky z Ukrajiny věnovala po dobu dvou týdnu aktivitě týmové dobrovolnictví s rámci programu Evropský sbor solidarity. Během této doby si mladí účastníci měli možnost vyzkoušet různé formy lokálního dobrovolnictví.


  červen 2023

  Tento měsíc byl pro naše mládežníky opravdu nabitý. Druhý víkend v měsíci vyrazila parta na European Youth Event – návštěvu Evropského parlamentu a hned týden na to se konala soutěž Klúč od pevnosti Stará Ľubovňa odkud si náš tým přivezl krásné 8. místo.


  květen 2023

  Skupina 4 odvážných se letos “pod vlajkou” Youth centra přihlásila na 29. ročník mezinárodní soutěže Klúč od pevnosti Stará Ľubovňa. Naši účastníci jsou právě uprostřed pravidelných intenzivních tréninků.


  duben 2023

  Od začátku roku mají naši členové za sebou již 77 mládežnických hodin strávených na pravidelných schůzkách, projektech či veřejně prospěšných aktivitách.


  leden 2023

  Probíhají pravidelné schůzky členů centra. Plánujeme na nich nové aktivity, projektové návrhy a přinášíme nápady na zlepšení svého okolí.


  prosinec 2022

  V předvánoční čas jsme zrealizovali další výměnu mládeže se slovenským partnerem CVČ.


  červen 2022

  Stali jsme se držitelem akreditace Erasmus+ mládež! To nám v příštích letech umožní realizovat předem naplánovaný počet mládežnických projektů a mobilit v rámci vzdělávání pracovníků s mládeží.


  leden 2022

  Hned z kraje roku máme napilno. Žádáme o minigrant Mladí chrání klima a připravujeme nové aktivity. Jsme rádi, že naše řady se rozrůstají o nové členy!


  prosinec 2021

  Podali jsme žádost o Akreditaci Erasmus+ mládež. Akreditace je značkou pro kvalitní mobility mládeže a pracovníků s mládeží i dalších projektů. Držte nám palce!

  Skončil náš rok s projektem Otevři oči, otevřou se ti obzory. Jaký byl, si můžete prohlédnout tady.


  říjen 2021

  Máme za sebou nabitý podzim. Zapojili jsme se do Erasmus Days, Time to Move a dalších zajímavých akcí.


  srpen 2021

  Pravidelně se scházíme a vymýšlíme nové projekty. Setkání najdete ve veřejném Google Kalendáři.


  červen 2021

  Stali jsme se regionálním partnerem sítě Eurodesk!


  květen 2021

  Termíny plánovaných výměn mládeže najdete v sekci Připravujeme. Hlásit se můžete na mailu ycr@radka.info. Informace stále doplňujeme s ohledem na vývoj pandemických opatření.


  leden 2021

  Spustili jsme projekt Otevři oči, otevřou se ti obzory. Po celý rok se můžete těšit na přednášky a akce, do kterých se můžete také zapojit. Mrkněte na PILOTní video!

  Máme Newsletter! Přihlaste se k odběru.

  Pravé menu